Mapa! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Piastun,
Fakt, prawie 6 lat (bez paru miesięcy) to niezły kawał czasu. Po prostu pierwszy raz spotykam się z takim określeniem. A co w związku z mapą, warto wracać do tematu czy nie?
Noire Panthere,
To znaczy, że rekord w odkopywaniu starych tematów. Toć ostatni post pochodzi z 2008 roku...
Piastun,
Rekordowa złota łopata, znaczy że co? Chyba jeden Wojak to za mało, żebym zrozumiał
Hassan',
Uuu! Chyba rekordowa złota łopata, na pewno w tym roku.
Piastun,
Hej, planuje ktoś reaktywować mapkę? Czy to już przeszłość?
Taramelion,
Hej nowi! Zarejestrujcie się!
Medivh,
Mi też się otwiera. Jakiś 2 kolesi z Nowego Jorku się zarejestrowało u nas ;]
Devilus,
Jeszcze jest jedna skrzynka. A mi sie w mozilli mapa nie otwiera musze zawsze ie uzywac
Mi się otwiera. Może jakiejś wtyczki nie masz zainstalowanej - Rince.
Jakób,
Dev - od dawna mieszkasz w niemczech? Ja mam w niemczech rodzinę, w sumie to nawet nie daleko od ciebie, pod Stuttgardem ;p

17 użytkownikow moim zdaniem jest bardzo dobrze :mrgreen:
Medivh,
Szykuj otwieracz Dev :twist:

17 użytkowników. Nie jest wyśmienicie, ale tez nie najgorzej! Będzie lepiej (mam nadzieję)
VL,
Nic nie mów tylko wracaj do Polski. Bedzie bliżej.
Devilus,
Ty Hawk masz daleko? A co ja mam powiedziec...
Rincewind,
RaZielus, jesli to maiłbyc ten Kraków, o którym ja myślę, to coś Ci chyba nie poszło .

Mamy już 17 użytkowników. I to pokazuje ile osób mniej więcej systematycznie postuje na forum. Mało, (jeszcze jakieś) aczkolwiek (mi tu zostało ) bywało gorzej...
Hawkwood,
Filologia angielska, hę? No cóż, trudno... niestety nie ta bajka. Co nie znaczy, że nigdy Twej siostry nie ujrzałem, bądź nie ujrzę. Tak się składa, że prowadzę z rzadka zajęcia w budynku Collegium Maius, w którym znajduje się katedra filologii angielskiej . Heh, to jednak niezły pomysł był z tą mapą... Stajemy się jedną, wielką rodziną
Atis,
Filologia Angielska, pierwszy rok.
Hawkwood,

Użytkownik Joana dnia Nov 17 2005, 09:18 PM napisał

Hej Hawk! Nie jesteś sam! :mrgreen: Moja siostra studiuje w Toruniu! :mrgreen: Na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. :mrgreen:
(Kurna, musiałam się pochwalić)


Hmmm.... a mogę wiedzieć na jakim wydziale? Może jest moją studentką? To byłoby po prostu kapitalne... Jakąż jesteśmy jednak globalną wioską...
Atis,
Hej Hawk! Nie jesteś sam! :mrgreen: Moja siostra studiuje w Toruniu! :mrgreen: Na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. :mrgreen:
(Kurna, musiałam się pochwalić)

Bieda, te google, nawet Golczewa nie ma.
Strażnik,
Mam blisko do Oli, olego (jak sie kurcze odmienia twoja ksywka?? ) i Meda. Fajno
Rincewind,
Hehe. Genialne. Właśnie o coś takiego mi wtedy chodziło. Podejrzewam, że Chełm będzie Deunan.

Użytkownik Jakób napisał

Dodałem już siebie, coś mi się zdaje że Rince najbliżej mnie mieszka ;p

I tak będzie z 60 km .
Ola,
nom widac blisko Medivha i Ola mieszkam Bardzo fajna mapa!
Wczytywanie...