Odpowiedz

[NWN1] Życie Aribeth

Hawkwood

Wybawca białogłów
1076 Rycerz
Napisano: 15 listopada 2006, 09:08 · #41
0
Zamieszałeś mi w głowie takimi dywagacjami... W każdym razie jest tu pewna ciekawostka - Ari mówi wyraźnie, że zginęła na ojczystej ziemi. Tylko jakiej? Zgodnie z Jej historią z podstawki urodziła się i przeżyła lata dzieciństwa w Burzowym Lesie (Thundertree). A zatem w jaki sposób mogłaby zginąć w tej wiosce? Na pewno nie w wyniku procesu i skazującego wyroku. I jakim cudem znalazła się w tym właśnie miejscu? Czyżby podróż sentymentalna u boku Bohatera Neverwinter i skrytobójczy mord? Z drugiej strony w HotU Ari wyraźnie stwierdza, że Jej domem rodzinnym było Neverwinter . I co z tym fantem zrobić...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande
Gość_Seth Rollins*

Napisano: 25 kwietnia 2019, 23:25 · #42
0
Aribeth może i zdradziła Neverwinter ale to dlatego że Nasher powiesił jej ukochanego za coś czego nie zrobił.
I w sumie nam czy warto ją zabijać. Może ktoś z was jest podobny do mnie i podczas gry i podczas współpracy z Aribeth to też nie potrafi jej zabić. Ja nie potrafię jej zabić.
Nikt nie wie co czuje. I owszem raz czy dwa zdążyło mi się zabić aribeth i nwm czemu ale źle się z tym czułem.
I dlatego nigdy więcej jej nie zabiję. Tylko ocale

Życie Aribeth - Odpowiedź

 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...