[NWN1] Życie Aribeth

Zamieszałeś mi w głowie takimi dywagacjami... W każdym razie jest tu pewna ciekawostka - Ari mówi wyraźnie, że zginęła na ojczystej ziemi. Tylko jakiej? Zgodnie z Jej historią z podstawki urodziła się i przeżyła lata dzieciństwa w Burzowym Lesie (Thundertree). A zatem w jaki sposób mogłaby zginąć w tej wiosce? Na pewno nie w wyniku procesu i skazującego wyroku. I jakim cudem znalazła się w tym właśnie miejscu? Czyżby podróż sentymentalna u boku Bohatera Neverwinter i skrytobójczy mord? Z drugiej strony w HotU Ari wyraźnie stwierdza, że Jej domem rodzinnym było Neverwinter . I co z tym fantem zrobić...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Aribeth może i zdradziła Neverwinter ale to dlatego że Nasher powiesił jej ukochanego za coś czego nie zrobił.
I w sumie nam czy warto ją zabijać. Może ktoś z was jest podobny do mnie i podczas gry i podczas współpracy z Aribeth to też nie potrafi jej zabić. Ja nie potrafię jej zabić.
Nikt nie wie co czuje. I owszem raz czy dwa zdążyło mi się zabić aribeth i nwm czemu ale źle się z tym czułem.
I dlatego nigdy więcej jej nie zabiję. Tylko ocale
Odpowiedz
W podstawce moim zdaniem mogło skończyć się tak:
Po ustaniu wojennej zawieruchy Aribeth została osądzona. W wyniku przemowy bohatera Neverwinter wydano taki wyrok:
Pozbawienie wszelkich tytułów i zaszczytów, dożywotnia banicja, wykluczenie z szeregów czcicieli Tyra.
Ex-paladynka udała się na długą tułaczkę pomagając słabym.
W końcu zginęła w walce z nieznanym Czarnym Strażnikiem.
Bohater Neverwinter odnalazł jej ciało i pochował.
Odpowiedz
Ale przecież był proces, shanwen ta bardka opowiada że elfka umarła, bohater nwn pokłócił się z Nasherem, następnie odszedł i tyle go widziano. Wieęc można przypuszczać że raczej była sądzona, a ze względu że z jej rozkazu mordowali ludzi, wyrok mógł być tylko jeden. A w dodatku przeca gramy nowym bohaterem tak ino zaznaczam bo ktoś tam pisał że to jeden i ten sam gosc. xd
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Życie Aribeth - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...