Nnso Dyskusje

Coś czuje że antybohater wypłynie nam z listy graczy już obecnych.
Odpowiedz
Uciekać, Frey wydostaje sie na wolność! Pochowajcie dzieci i małe zwierzątka futerkowe... I rzeczowe pytanie, jak często powinniśmy pisać?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Postaram się dziś naskrobać coś.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Cóż, ja po wpisie Fava poczułam anty-bohatera od razu. Może i moja postać będzie się tak czasem zachowywać... wpis prawie gotowy. Jeszcze tylko parę zdań...
Odpowiedz
Wpis nieco zmodyfikowałem, ale to swoją drogą. A na antybohatera sie nie czuję na siłach. Bierzecie poprawkę ze to mój pierwszy raz w ogóle.
Odpowiedz
Powiedziałam, że wpis będzie i wpis jest...
Odpowiedz
Sylvia? Przez V?
Ja sie jej boję! Temperamentna bestia

[Dodano po 29 minutach]

Ponawiając pytanie ranga:
Co ile mamy pisać najczęściej/najrzadziej?
Odpowiedz
Jak super, że zorientowałam się o czasie i wciąż jeszcze jesteście na początku zabawy x) Zgłaszam się jako chętna do gry. Wskazówki z ostatnich 4 czy ilu tam stron przeczytałam, pierwszy raz w życiu chcę się bawić w coś takiego, więc doklejcie mnie, proszę, do listy grających x]
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Vanita, no to dawaj swój wpis, dawaj! Tylko na to czekamy!
Favar, są powody dlaczego jest przez "v" a nie przez "w". Ot choćby nie-polskie pochodzenie.
I co do pytania o odpisywanie: im częściej tym lepiej!
Odpowiedz
No słuchaj ja ci mogę przeplatać moje turki co drugą. Czyjaś, moja, czyjaś, moja. Ale to byłoby chyba przegięcie, nie?
Odpowiedz
Dlaczego? Vamp, nasz były, najbardziej aktywny działacz pierwszego NNSO tak robił. Uwielbiał się w to bawić, więc brał każdą okazję, żeby to robić. Zdarzały się często takie... sesje. Dodawaliśmy po 7 nowych fragmentów na dzień, jak się rozrkęciliśmy. Na przykład ja, Med, ja, Med, ja, Med...
Odpowiedz
No to może jeszcze dziś coś machnę od siebie
Odpowiedz
Przy czym trzeba pamiętać, że tutaj się steruje wszystkimi, postaciami innych także i każdy rozwija fabułę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No na razie wszyscy się przedstawiają I sie nawet nie poznali, wiec raczej trudno pisać za wszystkich
Odpowiedz
Ja dziś jeszcze coś skrobnę. Bo mam jakieś 2 godziny wolnego czasu dzisiaj, i wracam na wakacje
Odpowiedz
Ja jutro wyjeżdżam, więc nic niestety nie napiszę przez tydzień. Będziecie musieli rozwijać fabułę
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Hej, to powiedz przynajmniej, co to za wybuch...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
My mamy wymyśleć Proste.
Odpowiedz
A tobie wydaje się, że co to może być...? Użyj wyobraźni. W tej sesji każdy z nas jest Mistrzem Gry...
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...