Piłka Nożna- ogólnie

Ogólnie to powinien być walkower dla Polski. Petardy i krzesła rzucane w bramkarza na pewno nie pomagały mu w bronieniu. A jeden z piłkarzy Czarnogóry powiedział, że Tytoń to nie jest prawdziwy mężczyzna... Ciekawe jakie powitanie zgotują im nasi kibice...
Odpowiedz
Raczej nie takie, ale to zachowanie to skandal, walkowera bym się nie spodziewał, ale 15min przerwy i wyłapanie tych bandytów byłoby wskazane.

Odpowiedz
A kto wie? Niestety my jesteśmy krajem, który niewiele potrafi zrobić, kiedy co do czego dochodzi. Bo zażalenia nie złożyliśmy. A dostaliby może karę pieniężną bądź odjęcie punktów.
Odpowiedz
Myślę, że wszystko skończy się na jednym/dwóch meczach bez kibiców i tyla

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Wątpię, czy przypadkiem, któryś z polskich klubów nie grał w eliminacjach z drużyną z Czarnogóry? też były nieprzyjemne sceny. Zresztą w Czarnogórze zawsze jest na meczach gorąco i nikt nic z tym nie robi, a powinni.

A właśnie, słyszeliście, że na ppv zarobili tylko milion złotych? (50tys osób wykupiło mecz), to słaby wynik i bardzo dobrze, chcieli się nachapać i im się nie udało, a może jeszcze jakieś kary na nich nałożą.

Odpowiedz
Z ppv było wiadomo, że ludzie to zbojkotują. A Mołdawię będzie oglądało jeszcze mniej kibiców - i bardzo dobrze .

Tak, Śląsk grał z Budnocost Podgorica. Ponoć "fani" owego klubu posunęli się do atakowania nie tylko innych pseudokibiców, ale również zwykłych turystów. Podobno pobili człowieka na wózku... Cóż, piłkarsko Czarnogóra jest dawno przed nami, natomiast mentalnie chyba dalej siedzi na drzewie.

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Mołdawię mam zamiar obejrzeć... nie nie w domu, pójdę do jakiegoś pubu z bilardem, jak będą grali słabo to pogramy z kolegami dla zabicia czasu

Odpowiedz
Wszystko wskazuje na to, że meczu z Mołdawią nie obejrzy już nikt. W moim miejscu pracy, po tym jak Nsport i Cyfra+ wycofały się w dniu meczu z transmisji, pozostała tylko Toya. I zażyczyła sobie 300 złotych za emisję spotkania na szczycie. Przy +/- 50 osobach na sali i cenach piwa po 6,5, właściciel nie wyszedł nawet na zero w ogólnym rozrachunku i wątpię, by on lub inni właściciele pubów lub restauracji mieli powtórzyć ten błąd.
Odpowiedz
Obejrzałem mecz kątem oka, bo ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że bardziej emocjonująca będzie gra w bilarda. Przewagi nie było widać praktycznie wcale, poza samą końcówką, gdzie rzeczywiście mogło paść jeszcze kilka goli, zaskoczyła mnie decyzja Fornalika, który po pierwszej połowie zdjął Saganowskiego, tak jakby wynik 1:0 go satysfakcjonował.

Odpowiedz
Lato chyba się skończy Czytałem, że ma niewielkie poparcie.

Co do meczu - wynik mnie nie zadowala. Nie pokazaliśmy, że naprawdę jesteśmy lepsi, więc martwię się, czy w ogóle uda nam się cokolwiek zdziałać na el. MŚ. Czy tylko ja mam wrażenie, że ze Smudą było lepiej? Ale może wpływa na to fakt, że Fornalik nie zdążył zebrać drużynę, bo miał mało czasu.
Odpowiedz
Smuda trzymał się jednej taktyki z jednym napastnikiem, Fornalik kombinuje w zależności od rywala, to na plus, poza tym wielkich roszad w składzie nie ma, zastępowani są tylko kontuzjowani i ci nie grający regularnie w klubach, reszta po staremu, jednak widać, że trener bierze też zawodników, którzy u Smudy nie grali, ale w obecnym sezonie ligowym spisują się dobrze (jak Krychowiak, czy Saganowski). Niby coś tam kombinuje ale efektów brak, obawiam się że meczu z Anglią nie będziemy dobrze wspominać.

Odpowiedz
No i świetna wiadomość Może nie oglądam tego kanału, ale moja katechetka go uwielbia - coś tam mówiła, że nie oszukują tam ludzi podając złe informacje. A argument na to, aby tam pokazywano mecze reprezentacji jest calkiem logiczny.
Odpowiedz
Może być i w TRWAM (najwyżej puszczą nam bogurodzicę zamiast hymnu), lepsze to niż w PPV.

Odpowiedz
Halleluja, TVP wykupiło prawa do transmisji meczów.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Super, zobaczę kolejną kompromitację naszych piłkarzy na 47-calowym monitorze
Odpowiedz
Nie daję im wielkich szans, Anglia może potęgą nie jest, ale to solidny zespół, mają szybkie skrzydła, solidną obronę i doświadczonych zawodników w środku.

Odpowiedz
Wcześniej jeszcze jakiś towarzyski mecz. Bodajże z RPA.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mecz, który związkowcy z RPA chcą odwołać. Ale jakie ma to znaczenie przy informacji, że G. Lato nie startuje w wyborach? Bielu zmień w końcu tego avatara, bo nie obrazisz się chyba jeśli Ci powiem, że jak na niego patrzę to robi mi się niedobrze.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia wtorek, 25 września 2012, 19:27 napisał

Bielu zmień w końcu tego avatara, bo nie obrazisz się chyba jeśli Ci powiem, że jak na niego patrzę to robi mi się niedobrze.


Wedle życzenia
Nowy avek jest moim cichym faworytem, który ma nawet doświadczenie aktorskie (żeby było jasne - 3 od lewej).

A tak na serio, stawiałbym na Bońka, bo tylko jego widzę w roli człowieka, który odbuduje zszargany wizerunek PZPN.
Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...