Marysia ;p

Czy Polska powinna zalegalizować marihuane ????

Tak (23 głosy [34.33%])
Nie (27 głosów [40.3%])
Mi to lata :P (17 głosów [25.37%])
Mimo wszystko m. jest o wiele droższa niż p., także ciężko to porównywać. Gdyby za 10 zł można było sobie kupić paczkę jointów, to byśmy mogli porozmawiać.

Niemniej też nie znam wielu osób, które by paliły grama dziennie, albo chociaż 7 dni w tygodniu itp. - no i dobrze w sumie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Nie wiesz nawet, jak bardzo się mylisz ; d


Ty znasz lepiej moich znajomych ode mnie?
Nie pisałem o ludziach mijanych na ulicy. Ba, prawdopodobnie mijałem złodziei, morderców, gwałcicieli, a nawet... o zgrozo... polityków.

Cytat

Mimo wszystko m. jest o wiele droższa niż p., także ciężko to porównywać. Gdyby za 10 zł można było sobie kupić paczkę jointów, to byśmy mogli porozmawiać.


Chyba że sam sobie uprawiasz w zaciszu domowym.

Cytat

Niemniej też nie znam wielu osób, które by paliły grama dziennie, albo chociaż 7 dni w tygodniu itp. - no i dobrze w sumie.


Sazanka zaraz napiszę, że nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.
Odpowiedz
Talion, z mojej wypowiedzi wyraźnie płynie wniosek, że znam niejedną osobę palącą marihuanę. Z Twojej wynika, iż masz całkiem inny pogląd na sprawę. A zatem sugerujesz, że palacze marihuany są od niej totalnie uzależnieni i palą ją zamiennie z papierosami? Jeśli tak, to policz sobie, ile by na to wydawali
Odpowiedz

Cytat

Talion, z mojej wypowiedzi wyraźnie płynie wniosek, że znam niejedną osobę palącą marihuanę.


A z mojej, że ja nie.

Cytat

Z Twojej wynika, iż masz całkiem inny pogląd na sprawę.


Po prostu nie miałem takich znajomych.

Cytat

A zatem sugerujesz, że palacze marihuany są od niej totalnie uzależnieni i palą ją zamiennie z papierosami?


A to dlaczego? Ja uważam że marihuana nie uzależnia. No, chyba że te nowe skręty, bo dodają do nich różne rzeczy.

Cytat

Jeśli tak, to policz sobie, ile by na to wydawali


Cena doniczki i nasionek. Zaraz pokalkuluje.
Odpowiedz
Problemem nie jest tylko zalegalizowanie.

Chodzi o pewną kulturę i odpowiedzialność.

Tak samo jak alkohol jest legalny i nie chcemy pijanych ludzi odpowiedzialnych za ważne rzeczy, tak samo nie chcielibyśmy zjaranych pracowników, proste.

A to już podpada pod o wiele szerszy temat ogólnie pojętej dojrzałości i odpowiedzialności.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz

Cytat

Cena doniczki i nasionek. Zaraz pokalkuluje.


Nawozów, grzałki i oświetlenia. Uwierz mi, że aby wziąć się za własną hodowlę, nie wystarczy mieć nasion i balkonu, na którym mógłbyś ukryć doniczkę Wiele osób marnuje nasiona i rezygnuje z tego typu przedsięwzięcia, ponieważ jest dla nich nielukratywne. Do specyficznego sposobu hodowli dochodzi prawidłowe suszenie. I okazuje się, że wcale nie tak łatwo jest zrobić sobie blanta z własnego ziela
Odpowiedz
Jeśli dokonałem prawidłowego wywiadu, to porównywalna cena za susz lepszej jakości. Ale zdecydowanie mniej wysiłku włożysz w wymianę banknotu za torebkę, więc ludzie na to idą.
Odpowiedz
Ale przecież my rozmawiamy tylko teoretycznie.

SPOILER

Pozdrowienia dla panów w mundurach. xD
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Talion, załóż osobne konto na forum dla swojego ego, jeśli sądzisz, że każda wypowiedź na tym forum jest skierowana do Ciebie : ) Pisałam do Kressa, co z resztą po chwili doedytowałam, jednak już zdążyłeś się podekscytować ; p Chill.

Może sobie coś zapal?
Odpowiedz
Napisałaś te słowa pod moim postem nie cytując wypowiedzi Kressa, a ja odpisałem natychmiast: nie spojrzałem czy coś doedytowałaś bo post został na poprzedniej stronie, a nie zwykłem wracać się w dyskusji. Sądzę że tak samo zareagowała by każda inna osoba o ile nie ma w zwyczaju czytać poprzedniej dyskusji, albo czeka z odpowiedzią kilka godzin mając na dzieję że ktoś coś doprecyzuje. Moje ego pozostanie moją sprawą. Zabawna i ironiczna emotikonka, Talion.
Odpowiedz
Mylę się? A zatem Ty wiesz lepiej, jakich ludzi w życiu spotkałem i poznałem? W takim razie tylko zazdrościć ogromu wiedzy. Ale wcale nie uważam, żebym się mylił. Napisałem to na podstawie moich obserwacji i informacji, a nie wymysłów.

Poza tym trochę wyluzuj z tym jeżdżeniem po ego. Dość często Ci się zdarza
Odpowiedz
Nie ma sensu prowadzić tu dysputy na temat tego, kto ile ostatnich postów czyta, zwróciłam Ci tylko uwagę, że nie pisałam do Ciebie.


A żeby nie było, że nie na temat, w ankiecie zaznaczyłam oczywiście "Tak" : )

Edit.

Omygy, wytyfy. Nie odnosiłam się do Twoich znajomych, kimkolwiek są, nie znam ich i nie chcę poznawać. Pisałam odnośnie tego:

Cytat

nie spotkałem jeszcze osoby traktującej trawę inaczej, niż jako wyjątkową rzecz na specjalne okazje


A jeśli nie pojąłeś sensu mojej wypowiedzi, przykro mi, ale tłumaczyć go nie zamierzam na publicznym forum : )
Odpowiedz
Geez, znowu się zaczyna. Sazanka znów zaczyna po ludziach jeździć, Kress się daje w ten flame wciągnąć, wątek zapełnia się jadowitym shitem, a biedni wprowadzeni w błąd userzy są wysyłani "wpisdu".

Idźcie sobie może pochillujcie przy zielsku jak tak bardzo je kochacie.
Szanującym się narkotykowym abstynentom z kolei w ramach uspokojenia polecam drzemkę.
Odpowiedz
Nadal nie wiem, o co Sazance chodzi, widocznie jestem potwornie głupi

Enetherze, nikt tu jeszcze nie ukochał słownie marihuany. Cóż Ty mówisz? Za dużo kucyków chyba Ci po głowie hyca. Skończ z tym, to gorsze niż dragi.
Odpowiedz
Słów mi zabrakło. Jeśli próbą przekazania czegoś podprogowo jeżdżę po ludziach, to najwyraźniej totalnie nie pasuję do tego forum, co skutecznie przekazujecie mi wszyscy po kolei. Jak można z każdego cudzego zdania wyczytywać sam jad i gorycz, jeśli w chwili pisania nie miałam na myśli nic złego -_- Może Was zaskoczę, ale ja na serio nie jestem żadnym diabłem wcielonym.
Odpowiedz
Kocham was gejmexowicze, tak łatwo was trollować. I to po tylu latach znajomości...
Odpowiedz
← Karczma

Marysia ;p - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...