[NWN2:GZ] Wysłannik Ssetha

Czy ktoś mógłby mi doradzić taktykę na wysłannika Ssetha, i rodzaj broni jaką mam z nim walczyć?
Mam z nim kłopot od dłuższego czasu.
Odpowiedz
Chodzi zapewne o Herolda w Świątyni Węża Świata, finałowa walka.
Odpowiedz
Przepraszam za błąd to jest „Herold Zehira” W Świątyni Węża Świata
Odpowiedz
Jaką posiadasz drużynę? Ile członków, jakie klasy, jakie poziomy? Próbowałeś odciągnąć Herolda od reszty jedną postacią, wybić jego wparcie pozostałymi a następnie całą drużyną ubić gada? Przywołaj sobie wsparcie np. dżin z pierścienia. Dobry masz sprzęt?
Odpowiedz
-Kapłan
-Barbarzyńca
-łotrzyk
-Czarnoksiężnik
Dodatkowo:
-Mnich
-Ulubieniec bogów
Wszyscy na 15 poziomie
Myślę że sprzęt określił bym na: Dobry. Ale nie przykładałem się z zbytnio do poszczególnych rodzajów uzbrojenia( Alchemiczne srebro itp.) Więc mam z nim problem bo jest na moją broń odporny. Poza tym nawet gdybym zadawał mu obrażenia nie działa moja taktyka, która ogranicza się do wezwij jak najwięcej stworów, usprawnij się zaklęciami, a poza tym „sprowadza się do słów: „Na nich!!” ”(Kto mi powie z czego to cytat? )
Odpowiedz
Jakie umagicznienie ma twoja broń, że jest na nią odporny? Ja zapewniłem wszystkim członkom drużyny broń +3, a właściwie sam ją stworzyłem. Podobno awatar Zehira nie jest odporny na boską energię i obrażenia od dźwięku. Spróbuj walić w niego czarem "Młot Bogów" i "Uderzenie Płomieni", a także czarami z obrażeniami od magii. Gdybyś miał czarodzieja/czarownika mógłbyś stosować czar Mniejsza i Większa Burza Pocisków Izaaka.
Odpowiedz
Nieco opisane statystyki Hierofanty i Herolda.
http://gexe.pl/neverw...a/p3#nwn2soz21

Jako Kapłan i Ulubieniec Bogów skorzystaj na pewno z Trzęsienia Ziemi, Większego Rozproszenia Zaklęć, Młota Bogów, Uderzenia Płomieni czy Krzywdy. Ponadto przyda się na pewno Wygnanie na przywołańce.
Jako Czarnoksiężnik na pewno musisz skorzystać z Jadowitego Uderzenia, bo ignoruje ono odporność na magię. Poza tym Mroźne Macki, Pożarcie Magii, Ściana Straszliwego Ognia, Uderzenie Piekielnego Szronu.
Te z ogniem nie działają na Herolda, więc rzucaj to na Hierofantę.
Poza tym, jak dobrze pamiętam, można uciec z pola walki do wejścia, bo chyba przeciwnicy nie ruszają się stamtąd.
Szkoda, że w drużynie nie posiadasz dobrej klasy czarującej, a zapewne tacy towarzysze w bazie są niskiego poziomu. Z nimi walka jest łatwiejsza i daje dużo możliwości strategii.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wysłannik Ssetha - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...