[Risen] Risen - solucja

nie da sie przejść zakonu bez pokonania arica? nie da rady go zabić
Odpowiedz
Trzeba go pokonać. Zabijanie nie jest wymagane
Jedno i drugie jest proste z bronią w okolicach 30 dmg, czyli wystarczy lekki miecz i tarcza do obrony. To czy uważasz się za maga czy cokolwiek innego w Risen i Gothicu nie ma żadnego znaczenia. Musisz władać bronią, a walki z tarczą są najciekawsze i dają miłe poczucie realizmu w porównaniu do bezmyślnego siekania bronią dwuręczną.
Praktycznie każdego wroga, który nie umie przełamać tarczy można pokonać bez zadraśnięcia. Wystarczy być cierpliwym. Wyprowadzasz dwa ciosy i jako trzeci wykonujesz blok, który zazwyczaj kończy się silnym kontratakiem. To jest układ bez rozwijania skila do broni i można na nim przejść całą grę gdy zabraknie many, lub przeciwnik jest za blisko. Warto też zagonić go w narożnik, albo samemu trzymać się ściany aby nie mógł zaatakować nas z flanki.
Odpowiedz
JA osobiście prefetuje topór +tarcza i walcze w kącie
Odpowiedz
Dawno nie widziałem tak dziurawej solucji. Brakuje większości potrzebnych informacji.
Odpowiedz
Hmm... dawaj. Nie grałem, nie planuję zagrać. Nie moja gra. Nie jestem Lionelem, ani też nie mam z nim rodzinnych związków (choć ubolewam, że już nie działa). Trzeba uzupełnić? Uzupełnij.
Odpowiedz
mam problem najpierw zrobiłem tą misje i nie mogę zdobyć tej 3 miski
Odpowiedz
Super poradnik, mam tylko pytanie: wykonałem większość zadań w klasztorze i mieście, a na bagnach już nie chcą ze mną rozmawiać czy mogę to zmienić?
Czy zmiana ubioru pomorze?;-)
Odpowiedz
← Artykuły

[Risen] Risen - solucja - Odpowiedź

 
 
Wczytywanie...