[Risen] Risen - solucja

nie da sie przejść zakonu bez pokonania arica? nie da rady go zabić
Odpowiedz
Trzeba go pokonać. Zabijanie nie jest wymagane
Jedno i drugie jest proste z bronią w okolicach 30 dmg, czyli wystarczy lekki miecz i tarcza do obrony. To czy uważasz się za maga czy cokolwiek innego w Risen i Gothicu nie ma żadnego znaczenia. Musisz władać bronią, a walki z tarczą są najciekawsze i dają miłe poczucie realizmu w porównaniu do bezmyślnego siekania bronią dwuręczną.
Praktycznie każdego wroga, który nie umie przełamać tarczy można pokonać bez zadraśnięcia. Wystarczy być cierpliwym. Wyprowadzasz dwa ciosy i jako trzeci wykonujesz blok, który zazwyczaj kończy się silnym kontratakiem. To jest układ bez rozwijania skila do broni i można na nim przejść całą grę gdy zabraknie many, lub przeciwnik jest za blisko. Warto też zagonić go w narożnik, albo samemu trzymać się ściany aby nie mógł zaatakować nas z flanki.
Odpowiedz
JA osobiście prefetuje topór +tarcza i walcze w kącie
Odpowiedz
Dawno nie widziałem tak dziurawej solucji. Brakuje większości potrzebnych informacji.
Odpowiedz
Hmm... dawaj. Nie grałem, nie planuję zagrać. Nie moja gra. Nie jestem Lionelem, ani też nie mam z nim rodzinnych związków (choć ubolewam, że już nie działa). Trzeba uzupełnić? Uzupełnij.
Odpowiedz
mam problem najpierw zrobiłem tą misje i nie mogę zdobyć tej 3 miski
Odpowiedz
Super poradnik, mam tylko pytanie: wykonałem większość zadań w klasztorze i mieście, a na bagnach już nie chcą ze mną rozmawiać czy mogę to zmienić?
Czy zmiana ubioru pomorze?;-)
Odpowiedz
Bardzo kiepska solucja. Dużo rzeczy nie po kolei, dużo rzeczy także brakuje.
Odpowiedz
Pierwsza gierka i jestem tuż przed końcem. Solucja baaaardzo mi pomogła! Nie znam gry na tyle dobrze żeby ocenić, ale da się przejść grę bez problemu dzięki tej solucji
Niestety, nigdzie nie mogę znaleźć działającego moda do zmiany czcionki i nie widzę zadań w dzienniczku.
Odpowiedz
Co mam zrobić jeśli na początku gry poszłam do miasta i nieświadomie zrobiłam dwa zadnia dla bandytów? Nie mogę teraz przez to ukończyć próby Pallasa!!!
Odpowiedz
← Artykuły

[Risen] Risen - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...