[Game Exe] Siła niedomówień cz. 1

Hmmm... Cóż.... Wątek miłosny większości postaci jest trudny i słusznie. Kto by chciał, aby np. Aerie i główny bohater z baldursa - CIACH od razu byli parą. Wątek musi się rozwijać, na tym polega jego urok. Sposoby na opisanie miłości są podejmowane OD WIEKÓW, a co najlepsze jeszcze nikomu się to nie udało. Masz rację, te wątki są niedopowiedziane, ale czy nie uważacie, że to dodaje im właśnie tego czegoś? W temacie jest siła niedomówień i jest to wyjątkowo trafna nazwa. Mówi za siebie. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie wszystkie związki są szczęśliwe. Np. Romeo i Julia. Są różne rodzaje miłości: toksyczna (moja ulubiona ), nieodwzajemniona, braterska itp. No, ale nie będę się rozwodzić, tylko dam się wypowiedzieć innym.
Odpowiedz
Tak, toksyczna miłość zawsze zwracała moją uwagę. Patrzenie jak coś ogólnie uznawanego za dobre (miłość) niszczy jedno lub oboje kochanków... piękne. Lepsze to niż nieodwzajemniona miłość, która w filmie stała się zbyt płaska. Powiem ci Wiciu, że z tych opisanych par, to znałem tylko tę Tolkiena... w moim zestawieniu znalazłby się ktoś zupełnie inny, np. właśnie Spike i Julia.
Odpowiedz
I o nich musiałbym napisać osobny tekst, co może niniejszym uczynię
Odpowiedz
Hmm... nie spotkałem się z żadnym romansem oprócz pierwszego... ojoj....
Odpowiedz
To już się spotkałeś Zobacz zatem, czy znasz romanse przedstawione w części drugiej
Odpowiedz
Właśnie sobie przypomniałem, że wielce byłem zdziwiony oglądając Władcę Pierścieni że wystapił tam jakiś romans między Aragornem a tą jak jej tam. Przez długi czas byłem przekonany że to dodał reżyser.
Odpowiedz
Suplementów na końcu "Powrotu Króla" się nie czytało... romans Aragorna i Undomiel to niezły przykład tytułowej "siły niedomówień". Gdzieś tam jest wzmianka o tym, że Ellesara coś trzyma przy Rivendell, a w innym miejscu jest mowa, że Aragorn od Gaaladrieli dostaje broszkę, która należała "sami wiecie rozumiecie do kogo".
Odpowiedz
← Artykuły

[Game Exe] Siła niedomówień cz. 1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...