[TESIII] [Tribunal] Czy gral ktos?

Osobiscie uwazam ze pierwszy dodatek to Morrowind nie byl do konca udany po 1 mozna bylo tam dostac klaustrofobi chodzac tylko po zamknietych pomiszczeniach,fabula byla tez nijaka chociaz warto bylo przejsc dla lepszych zbroji i bogatszych sklepikarzy i dla rozwalenia jednego z bostw :twisted:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
ja gralam i podoba mi sie o wiele bardziej niz drugi dodatek bloodmoon ktory przeszlam w pare godzin ;/ zadania wilkolakiem sa poprostu zalosne ;/ i glowny watek jest krotszy od zadan pobocznych lol a co do tribunala to osobiscie mi sie podoba sa fajne zbrojea co do podziemi hmmm jak dla mnie moga byc a tak wogole to najbogatszym kupcem w calej serii jest ... krab i ma 10000 i jest juz w podstawowym morrku ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Nie no oczywiscie nie twierdze, że gra jest ciaćka czy coś boń cie panie Boże.Gra ma wiele plusó w które sie nie będe zgłębiał. Ale i tak pozostane dale przy jej mocnych minusach. Można jeszcze dodać, że jest za krótka :wink:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja nie grałem, ale słyszałem, że dodatek poprawia wiele błędów.

O krabie też słyszałem, ale sam go osobiście nie widzialem. A żeby mieć bogatszych kupców wystarczy zciagnąć pache.

Ps. Są w Morku jeszcze takie celowe udziwnienia (cholera zapomniałem jak to się nazywa) jak ten krab?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
bledow to narobil cd projekt ktory popelnil ta polonizacje ... hmmm co do modow owszem mozna miec kupcow co maja 1000000000000000000000000000 zlota i bron ktora zadaje 100000000000000000000 punktow obrazen tylko PO CO ? SOBIE PSUC ZABAWE ?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Nie no, o takich z bronią to nie słyszałem. I też na pewno bym ich nie zciągał.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Także uważam, że ściąganie patchów jest bezsensowne Ja bez żadnego patcha zarobiłem ok 500 tys. złota i od groma broni starożytnych wartych dużo kasy gra bez nich jest fajniejsza!!!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
A mi sie polonizacja podobala poniewaz wes przetlumacz 5 tys stron maszynopisu na polski. Pomysl o tym.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
skoro juz sie biora za spolszczanie to powinni to chyba zrobic nalezycie nie ? rozumiem zeby to byl jeden przypadek ale u nich to nagminne polonizacja gothica 1 i 2 takze w ich wykonaniu jest poprostu zalosna ... pozatym niechodzi o same bledy w tlumaczeniu oni zepsuli gre ja mam orginal morrowinda + oba dodatki z edycji kolekcjonerskiej i jest tyle problemow ze zaczynam zalowac ze kupilam ludzie oni nawet w instrukcji bledy sadza ... poprostu n/c
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ja nie spostrzeglem zadnych waznych bykow co by zawazyly o fajnosci gry :evil: podaj mi jakies przyklady :twisted:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
poknocone sa dialogi niektorych questow przez to nieda sie wykonac nieda sie otworzyc w edytorze tribunala sa problemy z instalacja pluginow i bez odpowiednich patchy przejscie tribunala jest niemozliwe bez uzycia konsoli wystarczy ?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Racja, racja Angela. Są nawet ortografy, a to już jest żałosne . Nie to żebym się czepiał, ale jak coś wypuszczasz na taką skalę to zrób to porządnie i się nie tłumacz, że było aż tyle roboty. Zresztą i tak Polska premiera była bardzo opóźniona, więc mieli wystarczająco czasu, do tego, żeby się przyłożyć.

A w Gothic'u to już nie jest tak źle. A Never to w ogóle bomba. (No może poza tym, żę są ze 2 wypowiedzi Aribeth nieprzetłumaczone).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Angela nie zgodze sie z tobą że nie da sie przejść Tribunala bez Konsoli przeszedłem go bez "wspomagaczy" :twisted:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Uwazam ze to zwykle bledy gdzie sie wszystkim moga przydazyc nie wiem o co wy sie tak wyklocacie dlamnie to i tak dalej jest genialna gra :twisted:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Mówiąc tak każda gra może być genialna.A te byki to ja wcześniej nie zauważyłem jak tą gre przechodziłem, dopiero jak podaliście mi tę strone z błędami to o niech przeczytałem.Więc nie są takie ważne żeby tak wydziwiać :mrgreen:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Wszyscy grali i nikt nie umiał odpowiedzieć na moje pytanie :evil: Ciekawe?? :roll:

[ Dodano: Wto 23 Lis, 2004 ]
A Olo dzięki Ci bardzo za Twoje wypociny, jako jedyny się postarałeś, jestem Ci dłużny przysługę
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

[Tribunal] Czy gral ktos? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...