[Tribunal] Czy gral ktos? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jeździec Apokalipsy,
A w plikach zaznaczyłeś Tribunala?
obsydian20,
Wiecie jak zainstalować Tribunala???Nie dawno kupiłem se The Elder Scrolls:Morrowind Złota Edycja z Dodatkami.W gazetce pisze że automatycznie się instaluje ale nic nie ma z tribunala!!!Działa ale bez dodatków!!!
Ellevyn van Burning Flame,
Ja odpowiem krótko:Oba dodatki są dla mnie takie same czyli ŚWIETNE!!!!!!!!!
Jeździec Apokalipsy,
Dla mnie Tribunal się nie podoba bo:
za mało potworów
za mało misji
za mały świat
na Mrocznym Bractwie się zawiodłem ale jest super mod zmieniający pancerze Mrocznego Bractwa to chyba jedyna zaleta Tribunala.
123456,
Oj z pewnością wielu grało... A mnie się w nim spodobały ciekawe zadanka np. to z teatrem.

Ale wnerwiała mnie ta ograniczona swoboda tylko mury,podziemia i nic więcej. Bloodmoon(Przepowiednia)
jest o wiele lepszy.
Gość_Marcos*,
Tribunal jest na serio swietny, warto zagrac ! :]
RaZielus,
W Tribunalu wreszcie pojawily sie jakies postacie z ktorymi mialem szanse przegrac , to duzy plus bo w Morrowind Najsilniejsze stwory takie jak Zlote Bóstwo, albo Deadra mozna bylo bez problemu rozwalic, tak samo jak przywodce np. Glidii Magow, w Tribunalu Trzeba naprawde sie postarac zeby zabis straznika. Moim zdaniem fabuła w Tribunalu jest duzo ciekawsza i bardziej orginalna, zostalo to okupione zmniejszeniem swobody dzialania, ale barodz mi sie spodobala.
VL,
Jak iż grałęm to się wypowiem bez porównań z Bloodem narazie. Dla mnie Trib był udanym dodatkiem. Nie przeszkadza mi to, ze rzadko widujemy światło dziennie (co jest przesadą bo znów nie siedzimy w podziemiach cały dzień). Szczerze mówiąc to jak się naczytałem, to zacząłem sądzić, że całe miasto jest położone POD Ziemią i nie ma tam ani promienia Słońca. Co by mi się opłacało, gdyż grałem wampirem a ci jak wiadomo Słońce znoszą bardzo średnio. Poziom trudności znacznie podwyższony. Nawet z tym marnym 71 lvl, którym rządziłem na powierzchni tutaj miałem problemy. Nie raz pozostawałem przy liczbach 10/XXX. Zatem na nudne walki narzekać nie można. Pojawiają się nowe potwory, które przyadły mi go gustu. Szczególnie te w Clock City (lub inaczej miaście Solith Soila czy jak temo pół-bogowi). Co do fabuły to narzekać znów tak nie można. Jest sporo zadań zarówno ze strony Straży jak i Świątyni. Wątek głowny rzekł bym ciekawy. Almexia była kochanka Nerevara, która pod koniec zdradza nas pchana rządzą bycia jedyną prawdziewą boginnią. Broń Płomień Prawdy (chyba tak się nazywa w wersji PL) wygląda ładnie i jest to przyzwoita broń. Chociaż mi osobiście bardziej podobała się broń boginni ale to inna bajka. Zatem jak dla mnie jest to udany i przywoity dodatek.
olo,
Oliver sorki ze skasowalem ale twoj post byl kompletnie nie na temat wiec skasowalem jezleli chcesz sprawe mojego avatarka mozemy zalatwic na gg....
Aldaron,
Wszyscy grali i nikt nie umiał odpowiedzieć na moje pytanie :evil: Ciekawe?? :roll:

[ Dodano: Wto 23 Lis, 2004 ]
A Olo dzięki Ci bardzo za Twoje wypociny, jako jedyny się postarałeś, jestem Ci dłużny przysługę
olo,
Mówiąc tak każda gra może być genialna.A te byki to ja wcześniej nie zauważyłem jak tą gre przechodziłem, dopiero jak podaliście mi tę strone z błędami to o niech przeczytałem.Więc nie są takie ważne żeby tak wydziwiać :mrgreen:
Nazin,
no gra jest genialna ale byłaby jeszcze genialniejsza gdyby tych błędów nie było :]
olo,
Uwazam ze to zwykle bledy gdzie sie wszystkim moga przydazyc nie wiem o co wy sie tak wyklocacie dlamnie to i tak dalej jest genialna gra :twisted:
olo,
Angela nie zgodze sie z tobą że nie da sie przejść Tribunala bez Konsoli przeszedłem go bez "wspomagaczy" :twisted:
Rincewind,
Racja, racja Angela. Są nawet ortografy, a to już jest żałosne . Nie to żebym się czepiał, ale jak coś wypuszczasz na taką skalę to zrób to porządnie i się nie tłumacz, że było aż tyle roboty. Zresztą i tak Polska premiera była bardzo opóźniona, więc mieli wystarczająco czasu, do tego, żeby się przyłożyć.

A w Gothic'u to już nie jest tak źle. A Never to w ogóle bomba. (No może poza tym, żę są ze 2 wypowiedzi Aribeth nieprzetłumaczone).
Angela,
poknocone sa dialogi niektorych questow przez to nieda sie wykonac nieda sie otworzyc w edytorze tribunala sa problemy z instalacja pluginow i bez odpowiednich patchy przejscie tribunala jest niemozliwe bez uzycia konsoli wystarczy ?
olo,
Ja nie spostrzeglem zadnych waznych bykow co by zawazyly o fajnosci gry :evil: podaj mi jakies przyklady :twisted:
Angela,
skoro juz sie biora za spolszczanie to powinni to chyba zrobic nalezycie nie ? rozumiem zeby to byl jeden przypadek ale u nich to nagminne polonizacja gothica 1 i 2 takze w ich wykonaniu jest poprostu zalosna ... pozatym niechodzi o same bledy w tlumaczeniu oni zepsuli gre ja mam orginal morrowinda + oba dodatki z edycji kolekcjonerskiej i jest tyle problemow ze zaczynam zalowac ze kupilam ludzie oni nawet w instrukcji bledy sadza ... poprostu n/c
olo,
A mi sie polonizacja podobala poniewaz wes przetlumacz 5 tys stron maszynopisu na polski. Pomysl o tym.
Wczytywanie...