droga_stali_i_nadziei

W co będziesz grał w Sylwestra?

Też mam! Dzięki za pomysł
Odpowiedz
Ej no dobra, nie przesadzajmy, od czasu do czasu można się gdzieś wyrwać, w gry można tłuc cały rok, ale czasem trzeba wyjść do ludzi

A sam temat, nie jest zły, bo pewnie znajdą się tacy co spędzą sylwestra w domu przed kompem, mogą się wypowiadać.

Odpowiedz
Grać w Sylwestra można ale wieczorem to jest czas na świętowanie

Zresztą mój ojciec ma wtedy imieniny więc nie ma opcji żeby nie imprezować.
Odpowiedz
Już wiem w co bym chciała zagrać w Sylwestra ze znajomymi! Na kinekcie (od xboxa) w siatkówkę, lub Twistera! Jakie to jest fazowe i śmieszne!
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
A ja również życzę. Mam jeszcze godzinę zanim do mnie znajomi przyjdą i robimy taką imprezę!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia sobota, 31 grudnia 2011, 17:54 napisał

Nie wiem gdzie napisać, a w temacie widnieje Sylwester, więc...

Szczęśliwego Nowego Roku! Pysiaki.

...bo nie będę miał okazji tego zrobić później.

To logicznym jest przy braku tematu takowy... stworzyć? Już właściwy jest
It can’t be outmatched
Odpowiedz
Ja jednak w nic nie grałem w Sylwestra. Siedziałem w necie.

Ogólnie minione święta jak i sylwester były dla mnie bardzo smutne, ale to z innych powodów nie mających nic wspólnego z samym w sobie sylwestrem/świętami.
Odpowiedz
O, to ja może napiszę. W sylwestra graliśmy ze znajomymi w grę. Planszową. Nazywa się Takenoko i polega na tym, że panda jest głodna i musi wpieprzyć jak najwięcej bambusa. Do tego są questy i zadania poboczne. Bambus ma też różne kolory. http://www.rebel.pl/p.../Takenoko.html
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

W co będziesz grał w Sylwestra? - Odpowiedź

Wczytywanie...