W co będziesz grał w Sylwestra?

Też mam! Dzięki za pomysł
Odpowiedz
Ej no dobra, nie przesadzajmy, od czasu do czasu można się gdzieś wyrwać, w gry można tłuc cały rok, ale czasem trzeba wyjść do ludzi

A sam temat, nie jest zły, bo pewnie znajdą się tacy co spędzą sylwestra w domu przed kompem, mogą się wypowiadać.

Odpowiedz
Grać w Sylwestra można ale wieczorem to jest czas na świętowanie

Zresztą mój ojciec ma wtedy imieniny więc nie ma opcji żeby nie imprezować.
Odpowiedz
Już wiem w co bym chciała zagrać w Sylwestra ze znajomymi! Na kinekcie (od xboxa) w siatkówkę, lub Twistera! Jakie to jest fazowe i śmieszne!
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
A ja również życzę. Mam jeszcze godzinę zanim do mnie znajomi przyjdą i robimy taką imprezę!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia sobota, 31 grudnia 2011, 17:54 napisał

Nie wiem gdzie napisać, a w temacie widnieje Sylwester, więc...

Szczęśliwego Nowego Roku! Pysiaki.


...bo nie będę miał okazji tego zrobić później.


To logicznym jest przy braku tematu takowy... stworzyć? Już właściwy jest
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja jednak w nic nie grałem w Sylwestra. Siedziałem w necie.

Ogólnie minione święta jak i sylwester były dla mnie bardzo smutne, ale to z innych powodów nie mających nic wspólnego z samym w sobie sylwestrem/świętami.
Odpowiedz
O, to ja może napiszę. W sylwestra graliśmy ze znajomymi w grę. Planszową. Nazywa się Takenoko i polega na tym, że panda jest głodna i musi wpieprzyć jak najwięcej bambusa. Do tego są questy i zadania poboczne. Bambus ma też różne kolory. http://www.rebel.pl/p.../Takenoko.html
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

W co będziesz grał w Sylwestra? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...