[TESV] Gromowładni czy Cesarstwo?

Gość_CreepyLord*

Napisano: 7 lipca 2016, 10:32 · #101
0
Wiesz, ale jak dołączysz do gromowładnych, przy końcu fabuły, ty, lub ulfric (możesz wybrać) zamordujecie tuliusa, i gromowładni przejmą władze nad skyrim. w każdym mieśćie bęą żądzić gromowładni. ja osobiście nie lubie cesarskich... są takimi ciotami... i podczas walki mają taki bardziej dziewczęcy głosik, i jak umierają, to wydają z siebie taki śmieszny dzwięk ,,fuuuuuu" XD natomiast nie wiem, jak wygląda fabuła, jeżeli dołączysz do cesarstwa. Powiem Ci jeszcze jedno, że za prawie każdą wygraną walke o fort czy co tam, dostaniesz od ulfrica przydomek oraz zajebistą broń. ja na 6 lvl dostałem od niego miecz 1 ręczny 15 ataku, z enchantem , że zadaje jeszcze 15 od ognia

Gość_Tymon1919*

Napisano: 17 lipca 2016, 23:30 · #102
0
Moim zdaniem żadna ze stron nie jest dobra. Przed dołączeniem do Gromowładnych lub Cesarskich zaciągnąłem się do Mrocznego Bractwa. Pod koniec wątku Cesarscy prawie je niszczą, a dość polubiłem tamtejsze postacie, dlatego postanowiłem dołączyć do Gromowładnych

Wontzki

Rabuś
6 Złodziej
Napisano: 28 lipca 2016, 16:12 · #103
0
Przechodziłem Skyrim kilka razy różnymi postaciami i jakoś odruchowo dołączałem do Gromowładnych. Może kiedyś wreszcie spróbuje zagrać jako jeden z Cesarstwa, jednak bycie buntownikiem w takim klimacie jaki oferuje Skyrim, wydaje się jakby właściwsze i bardziej odpowiadające klimatowi gry.

Gość_CDR*

Napisano: 18 sierpnia 2016, 11:09 · #104
0

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia czwartek, 19 stycznia 2012, 13:52 napisał

Ale przecież Wichrowy Tron i Samotnia i tak będą. Decyzja, po której stronie staniemy nie ma w tym nic do rzeczy. No i jak dla mnie właśnie ten wybór jest mało zrównoważony. Cesarscy oferują bezpieczeństwo, a gromowładni mają zdrajcę na tronie i zabijają, bo on im tak każe. A jedyny minus cesarskich jak dla mnie to zakaz wiary w Talosa.

Gość_Gość*

Napisano: 18 sierpnia 2016, 11:14 · #105
0
Główny minus Cesarskich to chodzenie na pasku Thalmoru (pod przymusem ale jednak), który legalnie porywa, torturuje i zabija Nordów tylko dlatego że wierzą w Talosa. A że każdy praktycznie Nord czci Talosa - to Thlmor może właściwie aresztować każdego - a Tulius nic nie może na to poradzić (misja z uwolnieniem Syna Kobiety z Białej Grani doskonale to pokazuje). Cesarstwo jest surowe ale w zamian obiecuje opiekę. Tymczasem okazuje się że żadnej opieki Nordom nie zapewnia.

Gość_VenomBronyPL*

Napisano: 17 stycznia 2017, 19:54 · #106
0
A ja odkopuje temat pod takim pytaniem :
-Jak mieszkańcy Wichrowego Tronu będą gadać o cesarskich [pytałem się argonianów(?) i pod rządami gromowładnych niezbyt im się podoba]
-Jak mieszkańcy Samotni będą gadać o gromowładnych [brak przykładów]

Po prostu chcę aby wszystkim żyło się dobrze

Gość_Ktoś tam*

Napisano: 6 marca 2017, 01:47 · #107
0
W tym całej wojnie chodzi o to że gromowładnym nie podoba się że aldmerowie chcą zakazać wiary w tarota (ta wiara nie ma sensu bo talos był dovakinem i założycielem cesarstwa i tylko tyle) i chcą żeby skyrim było tylko dla nordów (wystarczy tylko wejść do szarej dzielnicy w wichrowym tronie i pogadać z elfami) a ulfric jest rasistą i chce wywalić wszystkich nie nordów (zacytuję jednego z mieszkańców wichrowego tronu [nie pamiętam imienia],, Gdyby wioska nordów została napadnięta ulfric pierwszy dnie w róg i wzywa wojska. Ale kiedy to wioska nie nordów jest atakowana, nie ma żołnierzy, nie ma sprawy, nie ma śledztwa").A jeżeli chodzi o aldmerów to skyrim prędzej czy później zostanie przez nich podbite, skoro legionowi się nie udało, to uda się im, to tylko kwestia czasu. A cesarstwo racja jest pod butem dominium ale gdy się odbudują z pewnością zaatakują elfy. Nie są rasistami (mamy większą szansę spotkać mrocznego elfa w legionie niż w kirysie gromowładnych).

Gość_Jdjbnek*

Napisano: 16 września 2017, 11:09 · #108
0
Ja wybieram według rasy. Ork,Cesarski to na pewno Legion. Nord na pewno gromowładny. A reszta - zastanawiam sie

Gość_taki se*

Napisano: 27 października 2017, 15:33 · #109
0
Cesarstwo jarlem jest maven w pękninie gildia złodzieji ma łatwiej
Czyli stanu po stronie gildi polecam

Gość_Paksol*

Napisano: 20 lutego 2018, 09:54 · #110
0

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Comnen dnia poniedziałek, 5 grudnia 2011, 05:48 napisał

Prócz fajnego miasta, to gromowładni nic nie mają do zaoferowania. Rządzi nimi thalmorski pies, który dał d... podczas Wielkiej Wojny i do tego zabił własnego króla... Nie dla mnie klimaty... Z początku wybrałem w skyrimie los biegającego bez celu Norda, co czasem spotka smoka.

Później ujrzałem zaś Samotnię i stwierdziłem, a... Co tam, zaciągnę się do Legionu, to świat zwiedzę, tak jak mówili. Cóż... Wybór dobry. Ocena Tokara co do Tulisa w pełni trafna. Tak samo jak co do politycznej sytuacji Skyrim. Skyrim i Cesarstwo się potrzebują, gdyż chędożony Thalmor czeka (cholera, jak mnie te nazi elfy wkurzały!).

Szkoda tylko, że po zajęciu się Tytkiem II, nie można zostać cesarzem. Wtedy można by rzec... Pełna swoboda w grze
ale wiesz że to cesarscy przegrali z thalmorem?

Gromowładni czy Cesarstwo? - Odpowiedź

 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...