Obserwator

To się dopiero uśmiałem
Hmmm a cóż ten "Biotic God" potrafi? Jak zobaczę to dopiero uwierzę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Przepraszam że dopiero odpowiadam ,ale jakoś nie miałem okazji na dłuższe posiedzenia na necie.
Aktualnie jestem na bezrobociu. Tak jakoś się złożyło iż nie mogłem wybrać się na studia. Szukam roboty zgodnie z moim kierunkiem.
Planów jakoś nie mam bo zbytnio mi nie wychodziły. W piątek jadę do dziadków na wieś

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
W co aktualnie grasz?
W jakich sesjach aktualnie bierzesz udział?
Jaki jest Twój ulubiony cRPG?
Jaki moment zapadł Ci w pamięć z RPG/ cRPG ?
Odpowiedz
Aktualnie gram w Heroes III . Nie ma to jak klasyka. Od czasu do czasu strzelam partyjkę w "Age of Wonders : Magia Cienia" i niedawno powróciłem do Mass Effect

Na GE nie biorę udziału w żadnej sesji ,ale prowadzę Pokemony wiec w jakiś tam sposób gram razem z moimi graczami
Na innym forum biorę udział w jednej. Jest to sesja fantasy- sandbox

Moim ulubionym cRPG jest Baldur's Gate 2 ,ale cenie także Planescape'a , Dragon Age : Początek , Mass Efect czy Neverwinter Nights 1

Ciężko sobie przypomnieć ,ale na pewno żaden z RPG. Z cRPG coś się pewnie znajdzie ;P

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dlaczego odświeżasz tematy?
Możesz mi w tym pomóc?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Odświeżyłem i odkopałem tyle tematów ile się dało Teraz już nieco mniej się tym zajmuję więc nie mogę ci pomóc.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Obserwator - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...