Dzień Chłopaka na GameExe!


30 września. Z czym wam się kojarzy ta data? Z końcem wakacji studenckich? Z początkiem deszczowej jesieni? Oczywiście, że kojarzy się wam z Dniem Chłopaka!

dzien chlopaka

Jeszcze w czasach szkolnych pamiętam, jak tego dnia dziewczyny z naszej klasy przynosiły nam prezenty. Pewnie wcześniej robiły jakąś zrzutkę i kupowały nam te wszystkie mniej lub bardziej przydatne rzeczy. Pewnie gdzieś w pudle nadal mam otrzymany samochodzik, pewnie do dziś gdzieś tam na dnie znajduje się smoczek dziecięcy, które nasze drogie dziewczyny kupiły nam z nadzieją, że taki podarek nas rozbawi. Cóż, milczeniem podsumuję ten pomysł i jednocześnie przypomnę, by wszelkim chłopakom złożyć dziś życzenia.

Trzeba odróżnić dzisiejsze święto od Dnia Mężczyzny, który w Polsce obchodzony jest 10 marca – dwa dni po szczególnym dniu dla każdej z dam. Jednak ja dziś pragnę zapytać wszystkie dziewczyny – te młodsze i te trochę starsze – komu byście chciały złożyć dziś życzenia?

Opcji jest oczywiście wiele. Czy będą to przystojniacy czy też wieczni chłopcy? Superman? Alistair? A może ktoś mieszkający dużo bliżej? Ja także chętnie kilka przyjmę, zaś patrząc na skład osobowy redakcji, wielu z nas dzisiaj chętnie je przyjmie. Prezentami nie pogardzimy, czekoladki wszelkie zjemy a resorakami będziemy się bawić aż do późnej nocy, organizując nielegalne wyścigi pod naszymi domami z innymi chłopakami.

Jednak wszyscy uwielbiają nas za wnętrze. To właśnie osobowość jest tutaj najważniejsza, dlatego lepiej przyjrzeć się wnętrzu i cnotom Seltkirka, niż też jego mocno już... zużytej twarzy. Ah, no tak, Geralt... Kto złoży życzenia Geraltowi? Pamiętajcie, że czarodziejki mają pierwszeństwo!

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ach, Alistair...

No ładnie, to sobie zakładacie temacik i czekacie na życzonka, tak? Zero podchodów, tylko kawa na ławę, hehe. No to chłopaki, wsiego dobrego

Odpowiedz
A z tego co ja pamiętam u mnie w Liceum przodowały prezenty praktyczne. Jako że nasza przeszło dwudziestka uwielbiała bez wyjątku jeść, toteż na dzień chłopaka zawsze dostawała po wielkiej, pełnej szyneczki, sera żółtego i sałaty bułce, słodycze, soczki i wsio inne co tylko da się zjeść. I były to najlepsze możliwe prezenty.


Jedzeeeeenieee...
Odpowiedz
Garrus... Mój drogi pracuje nad tym, jak przeniesc sie do uniwersum Mass Effect.


Najlepszego chlopy!
Odpowiedz
My zamawiałyśmy pizze, ale po bardzo nieudanym prezencie chłopaków na dzień kobiet przestałyśmy ; p

Wszystkiego najlepszego!
Odpowiedz
Cóż, ciężko przejść obojętnie koło takiego tematu. Wszystkiego najlepszego panowie!
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Co najzabawniejsze, że gdybym nie wszedł dzisiaj na gexe.pl* to bym zapomniał to tym święcie. Dzięki za złożone (i przyszłe) życzenia

* Ale nie traktujcie tego tak dosłownie ok? \"\"
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego chłopcy ;P.

Na Dzień Kobiet też będziecie zakładać temat ?? ;D
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Jasne że tak Też podziękuję. A co!
Odpowiedz
Ja również dziękuję za życzenia mimo, że dopiero je przeczytałem

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Nowości

Dzień Chłopaka na GameExe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...