Horrory na nockę

Ale zabawny ;>
Odpowiedz
"The House of 1000 corpses" - film Roba Zombiego, wbrew pozorom całkiem całkiem, z fajną muzyką, jajem i nastrojem. Druga część "Devil's Rejects" już bardziej na poważnie i mniej horrorowo.
Odpowiedz
Ooo... "The House of 1000 corpses" to mój ulubiony film. Trochę zbyt brutalny i psychodeliczny dla niektórych, aaaleee... fajny. Z resztą ja w ogóle uwielbiam klimat Zombiego
Odpowiedz
Ostatnio oglądałem "Zemsta po latach", godny uwagi.

Odpowiedz
Myślę, że mogę wszystkim polecić "Paranormal Activity". Jest to film głupi, który nie trzyma się konwencji jakiejkolwiek demonologii, ale kiedy ogląda się go wieczorem, lub najlepiej późną nocą, potrafi przerazić i to dosyć poważnie ;].
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
Paranormal Activity 2 i 3 są całkiem straszne. Serio. Zupełnie nie żartuję.

A poważniej, Kobietę w Czerni można sobie wciągnąć - nie jest to horror w klasycznym rozumieniu, ale z pewnością jest w tym filmie jakaś groza.

Jak ktoś chce się bać po takiej nocce, niech sobie Psychozę Hitchcocka zaserwuje.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
"Czerwona Róża" - film długi, dość ciężki, akcja rozwija się powoli, ale ma ten wciągający, kingowski nastrój.
"Cthulhu" - bodaj z 2008 roku. Nie horror sens stricte, ale dobry, ciekawa opowieść, niezłe rozwinięcie jednego z opowiadań Lovecrafta.
"Hellriser 1 - 3" - trochę oldschoolowego gore'u, ale z pomysłem i przymrużeniem oka, lubię do dziś.
Odpowiedz
Dobry horror? "Obcnośc", horror z 2013 roku. Byłem zachwycony a zarazem przerażony gdy go oglądałem.
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem, ze starszych horrorów polecam "Lśnienie" Stanleya Kubricka, "Carrie" i "Duch" z 1982. Nowsze filmy, i niewiele starsze, które przypadły mi do gustu, i bowiem użytkownikom, to : "Obecność", saga "Piły", "Prometeusz", saga "Resident Evil". Najnudniejsze, i fabularnie tragicznie złożone, to zgodzę się, że "Antychryst", i na pewno "Kobieta w czerni"
Odpowiedz
Ostatnio oglądałem "Obecnośc" wyborny horror.
Odpowiedz
Popieram, zgadzam się, również
Odpowiedz
Kiedyś zorganizowałam taki wieczór (wiele lat temu) i wtedy wybór padł na Blair Witch Project Póżniej była nocka ze wszystkimi częściami Resident Evil, a obecnie poleciłabym wybrać np. stare horrory typu Krzyk (dla śmiechu), klasyki typu Lśnienie bądź nowe jak Zbaw nas ode złego (mocny film - właśnie grają go w kinach).
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Horrory na nockę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...