Horrory na nockę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

grobelka,
Kiedyś zorganizowałam taki wieczór (wiele lat temu) i wtedy wybór padł na Blair Witch Project Póżniej była nocka ze wszystkimi częściami Resident Evil, a obecnie poleciłabym wybrać np. stare horrory typu Krzyk (dla śmiechu), klasyki typu Lśnienie bądź nowe jak Zbaw nas ode złego (mocny film - właśnie grają go w kinach).
Wiktul,
Popieram, zgadzam się, również
Floo,
Ostatnio oglądałem "Obecnośc" wyborny horror.
RampaThor,
Moim skromnym zdaniem, ze starszych horrorów polecam "Lśnienie" Stanleya Kubricka, "Carrie" i "Duch" z 1982. Nowsze filmy, i niewiele starsze, które przypadły mi do gustu, i bowiem użytkownikom, to : "Obecność", saga "Piły", "Prometeusz", saga "Resident Evil". Najnudniejsze, i fabularnie tragicznie złożone, to zgodzę się, że "Antychryst", i na pewno "Kobieta w czerni"
riaxi56,
Dobry horror? "Obcnośc", horror z 2013 roku. Byłem zachwycony a zarazem przerażony gdy go oglądałem.
julitka,
Dobry filmm na nocke to OBłęd
Lionel,
Największy horror jaki widziałem, to film o produkcji garmażeryjnej...
Wiktul,
"Czerwona Róża" - film długi, dość ciężki, akcja rozwija się powoli, ale ma ten wciągający, kingowski nastrój.
"Cthulhu" - bodaj z 2008 roku. Nie horror sens stricte, ale dobry, ciekawa opowieść, niezłe rozwinięcie jednego z opowiadań Lovecrafta.
"Hellriser 1 - 3" - trochę oldschoolowego gore'u, ale z pomysłem i przymrużeniem oka, lubię do dziś.
Hassan',
Paranormal Activity 2 i 3 są całkiem straszne. Serio. Zupełnie nie żartuję.

A poważniej, Kobietę w Czerni można sobie wciągnąć - nie jest to horror w klasycznym rozumieniu, ale z pewnością jest w tym filmie jakaś groza.

Jak ktoś chce się bać po takiej nocce, niech sobie Psychozę Hitchcocka zaserwuje.
Glovis,
Myślę, że mogę wszystkim polecić "Paranormal Activity". Jest to film głupi, który nie trzyma się konwencji jakiejkolwiek demonologii, ale kiedy ogląda się go wieczorem, lub najlepiej późną nocą, potrafi przerazić i to dosyć poważnie ;].
Sosna,
Ostatnio oglądałem "Zemsta po latach", godny uwagi.
Lionel,
Ale to chore...
Lionel,
Obejrzałem właśnie ciekawy film - 'The Collector'. Sam nie wiem dlaczego mnie tak zainteresował, niby wszystko było, ale jednak...
Ati,
Ooo... "The House of 1000 corpses" to mój ulubiony film. Trochę zbyt brutalny i psychodeliczny dla niektórych, aaaleee... fajny. Z resztą ja w ogóle uwielbiam klimat Zombiego
Wiktul,
"The House of 1000 corpses" - film Roba Zombiego, wbrew pozorom całkiem całkiem, z fajną muzyką, jajem i nastrojem. Druga część "Devil's Rejects" już bardziej na poważnie i mniej horrorowo.
Gość_Forgotten*,
Ale zabawny ;>
Lionel,
To było tak obrzydliwe i niemoralne, żadnego sensu i wizji... nic nie było w tym filmie, tylko zlepek scen.
Wczytywanie...