Gra o Tron

W przyszłym roku dopiero.
Odpowiedz
Ok, bo słyszałem już takie głosy, że przymierzają się do tego, aby zakończyć serial
Odpowiedz
To prawda i dobrze bo może wtedy ruszy bardziej książka. Gdzieś też czytałem o pomyślę by przedstawić wcześniejsze lata w Westeros.
Odpowiedz
Heh, zabawne. Twórcy serialu najwyraźniej połapali się, że bez materiału od Martina nie bardzo im idzie wymyślanie fabuły, więc zawiesili serial na rok, najwyraźniej w nadziei, że w tym czasie pisarz się ogarnia i skończy następny tom... Ale stary troll wyciął im kawał i zamiast skończyć "Wichry Zimy", publikuje prequel
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Adeptus Gedeon dnia środa, 6 czerwca 2018, 21:44 napisał

Heh, zabawne. Twórcy serialu najwyraźniej połapali się, że bez materiału od Martina nie bardzo im idzie wymyślanie fabuły, więc zawiesili serial na rok, najwyraźniej w nadziei, że w tym czasie pisarz się ogarnia i skończy następny tom... Ale stary troll wyciął im kawał i zamiast skończyć "Wichry Zimy", publikuje prequel


Wydaje mi się, że opóźnienie wydania książki w stosunku do serialu, który się kończy jest celowe i dogadane między hbo, a martinem. Ponieważ świetnym trikiem marketingowym będzie skończyć serial, a później puścić informację że w książce jest inne zakończenie, wtedy nawet ludzie, którzy znają tylko serial rozważyliby kupno książki. Tak sobie myślę
Odpowiedz
Warte uwagi do 4 sezonu... potem niestety coś poszło nie tak... i zrobił się klimat który juz jest nie wart uwagi. Jeśli się nie ma pomysłu trzeba umieć powiedź stop.
Odpowiedz
Cóż, nie wszystko co się dobrze zaczyna się dobrze kończy.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Gra o Tron - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...