Sesja Krixa

Wyjąłeś karteczkę zza paska, następnie rozwinąłeś ją i przeczytałeś zawartość. Była dość krótka: " Opuśćcie barak w ciągu 20min. Spotkamy się na Ozdobnej."
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
-Eh.- Zbieram się szybko. Gdy zakładam spodnie cichcem podskakuje do rodianina. Szturcham. -Yo, stary. Musimy iść. Zbierz się.- Wracam ubrać się do końca i patrzę czy towarzysz niedoli rusza tyłek. Jak nie to mu zaraz pomogę.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Gdy go obudziłeś, spytał zaniepokojony:
- Co się dzieje? - wstał z łóżka. Reszta chłopaków spała sobie smacznie na swoich pryczach.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
-Dostałem wiadomość gryzoniem.- Lekko się uśmiecham. Jakże ja zabawny jestem. -Byśmy się spotkali na ozdobnej. Przypuszczam, że chodzi o nas.-Podaje mu kartkę.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Wziął do ręki i rzucił okiem na treść.
- Skoro chcą się z nami spotkać jak najszybciej, to po co pisali, żebyśmy opuścili barak tak szybko? Kiedy to dostałeś? - spytał. Ty odpowiedziałeś mu, że z minutę temu. - Dziwne, jakoś mi się to nie podoba. - podrapał się w głowę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
-Mi też nie. Zbyt łatwo można byłoby to przegapić. - Kończę ubieranie. Nastawiam kark i palce. To mnie uspokaja. Chowam blaster do kabury i zakładam kurtkę by go nie było widać. -Mimo to bym to sprawdził.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
- Tak tak, zbieramy się. - powiedział Bal'kavi i też zaczął się ubierać i brać sprzęt. Zebraliście się w 15min, wzięliście co trzeba i wyszliście w chłodną noc na zewnątrz. Nie widzieliście zbyt dużo gwiazd na niebie, ponieważ światła z Mostu nie pozwalały wam ich dostrzec, świecąc delikatnie na złoty kolor. Udaliście się w do wyjścia z obozu. Przy stróżówce pokazaliście identyfikatory, lecz strażnik spytał:
- W jakim celu opuszczacie bazę o tej porze?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
-Zlecenie generała. Jak trzeba proszę skontaktować się z nim i przekazać, że nie chcecie przepuścić szeregowego Basinisa Madaka.- Jestem śpiący i zmęczony. Naszą eskapadę mam troszkę w zadzie i gdyby nie to, że był rozkaz by się zająć tą sprawą to bym do rana się z wyra nie ruszył. Kto chcąc mieć sprawnego snajpera po swojej stronie budzi go w nocy? Przecież chociaż to parę godzin by dali by mi wzrok odpoczął.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Spojrzał na ciebie, po czym powiedział:
- W porządku, przechodźcie.
Przeszliście przez bramę i skierowaliście swoje kroki ku ulicy Ozdobnej. Jednakże tylko odeszliście trochę od bazy i weszliście w uliczki, usłyszeliście donośny wybuch z tyłu i zobaczyliście płomienie bijące w niebo.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
-O nie.- Natychmiast zawracam. Tam jest Ben. Inni też. Biegnę.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Pobiegłeś z powrotem w stronę bazy. Gdy tylko wybiegłeś z uliczek na otwarty teren, zobaczyłeś, że jeden z hangarów wybuchł, wzniecając duży pożar i kłębiasty, czarny dym. W jego stronę biegli żołnierze, by gasić pożar.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Obracam się w stronę baraków. Mam nadzieje, że są całe. Sięgam po komunikator i zaczynam wywoływać Bena. -
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Wasz barak był jest tuż obok zniszczonego hangaru. Płonące odłamki spadły na jego dach, gdzieniegdzie go prawdopodobnie wgniatając. Wypadali z niego na w pół śpiący żołnierze, patrząc czujnie, co się dzieje. Grupka jest spora, więc na razie nie możesz wypatrzyć Bena, choć zakładasz, że powinien być póki co bezpieczny. Komunikatora nie odebrał.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
-- Rozglądam się za rodianinem. Cholera nie wiem w którą stronę. Do ekipy sprawdzić czy są wszyscy czy na spotkanie. Cholera. Ruszam za garnizon. Trzeba znaleźć trochę odpowiedzi.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Bal'kavi był przed chwila przy tobie. Teraz pobiegł pomóc gasić pożar. Ty natomiast zdążyłeś trochę podbiec do baraku, gdy zauważyłeś wybiegającego zeń Bena. Był w samych spodenkach. Rozbieganym wzrokiem spoglądał na spadające części hangaru.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dobra. Są cali. Teraz trzeba się zająć pewnym problemem. Biegnę do bramki wyjazdowej. Jak będą chcieli mnie zatrzymać to ich staranuję chyba. Muszę się dostać na tą Ozdobną po wyjaśnienia.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Pobiegłeś w stronę stróżówki, strażnik był przy niej i obserwował, co dzieje się przy hangarze. Gdy zobaczył ciebie podszedł, ale machnąłeś mu przepustką jak ostatnio, a pamiętał cię jednak, więc przepuścił cię. Pobiegłeś na ulicę Ozdobną. Po drodze mijałeś trochę neimoidiańczyków, zaciekawionych hałasem i dymem. Jednakże miałeś ich gdzieś. Biegłeś przed siebie, starając się nie zgubić. Po chwili dołączył do ciebie Bal'kavi. Lekko zdyszany nadbiegł z sąsiedniej uliczki.
- Przepraszam, zapomniałem na chwilę, że mamy ważniejsze rzeczy na głowie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
-No, odpowiedzi.- Wkurzony jestem. Mam nadzieje, że rodianin nie weźmie tego do siebie ale mam złe przeczucia. Fakty się nie kleją i chce odpowiedzi.-Możliwe, że kto dostarczył nam wiadomość stoi za wybuchem. Ta mysz mogła mnie nie obudzić. Więc przypuszczam, że baraki były obserwowane i detonację uaktywnili jak wyszliśmy za bazę.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
- A cholera wie. - dorzucił Bal'kavi.
Do Ozdobnej dobiegliście szybko. Była prostopadłą ulicą do głównej, Srebrnej na tym odcinku. Niezbyt duża, z niewielkimi posiadłościami po bokach byłaby dość ciemna, gdyby nie lampy oświetlające na pomarańczowo. Nie zauważyliście żadnego ruchu, ani osoby, która miałaby na was czekać. To co było nietypowe, to odgłos wymiotowania, dochodzący zza kontenera na śmieci, kilka metrów od wylotu ulicy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Bez słowa pokazuje kumplowi by został i przyczaił się przy rogu. Będzie mnie osłaniał. Sam wyciągam broń i kieruje się cicho w stronę odgłosów. Przy okazji wypatruje pozycji snajperskich. Może i to zboczenie zawodowe ale tu jest ładna przynęta. Zbliżymy się a ktoś nas sprzątnie, dlatego muszę być czujny.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
← Sesja SW

Sesja Krixa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...