Powszechny Piwny Spęd Warszawski

Ok, tylko wolałbym ten, bo w przyszły muszę wieczorem iść gdzieś.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Yhm! Na randkę! Tokar, jak stoisz z czasem w piątek?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Spoko, mogę się przejść. Rozumiem, że mam robić za przyzwoitkę?
Odpowiedz
Do Poznania! : D Ale, może odwiedzimy Warszawę w te wakacje, jak nas Randal zechce przygarnąć, dawno nie byłam w stolicy. No, poza lotniskiem ; p
Odpowiedz
A poszli! To zlot Warszawskich forowiczów, jak chcecie nas zaszczycić swoją obecnością, to zapraszamy, ale nie wywozić nas nigdzie!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
A czy to ma jakieś znaczenie, czy chętny?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Tak, bo jak nie chętnyś będę mogła Cię zaciągnąć siłą A ja bym się tam z Tobą i Tokarem i kimś-jeszcze chętnie piwa napiła i pogadała.
Odpowiedz
Ta, też tak miałem, ale po kilku miesiącach mi się znudziło...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ej, no weź. Muszę książki od Freya odebrać, więc można by to jakoś połączyć, bo ja nie mam aż tyle czasu, żeby jeździć po warszawie za nimi.
Odpowiedz
Jeśli to twoje książki, to niech to on ci je przywiezie. Spotkać się niby mam czas.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja na to "się zobaczy, poczekam na konkrety".
Odpowiedz
Sorry, ale w tę sobotę nie mam czasu Niedziela wieczór także.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja też nie bardzo. Niedziela prędzej.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
A niech was A kiedy będzie lepiej z czasem?
Odpowiedz
Dunno. Może w przyszły weekend? Albo następny? Albo następny? Albo następny? Albo następny...?

Łapiesz jak to działa
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Średnio jeden wieczór w weekend mam zajęty. Więc trzeba w ten drugi
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
To spotykamy się w końcu, czy nie?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
← Użytkownicy

Powszechny Piwny Spęd Warszawski - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...