Powszechny Piwny Spęd Warszawski

Zrobiłabym, ale jedyne dwie odpowiedzi jakie otrzymałam to "może" a po Macie to ja się na może nie piszę. Boję się choroby morskiej, a w Paradoxie jest trochę za ciemne na czytanie. Jakby coś ktoś jednak, to jestem pod telefonem, najwyżej będzie się kombinować.
Odpowiedz
Kicia, było wołać jakoś telefonicznie, bo ja bym się chętnie wybrała bo miałam wolny wieczór, a nie widziałam że coś żeś skrobła tu

To może teraz jakoś tak bez okazji żadnej konkretnej się wybierzemy? Ew. z okazji moich nadchodzących urodzin!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Ewentualnie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Kiedy, gdzie, za ile i dlaczego tak drogo?
Odpowiedz
Paradox, bo dawno nie byliśmy! Może uda się trafić na jakieś karaoke, to mogłybyśmy zaśpiewać nasz popisowy numer! ;p
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Chyba byłam zbyt pijana, bo nie pamiętam naszego popisowego numeru. o_O

[Dodano po 52 sekundach]

A. Że Los Trabantos z Żelkiem? XD
Odpowiedz
http://www.youtube.co...?v=8v9yUVgrmPY :<

Ty zawsze jesteś pijana! Pf!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
No tego to naprawdę nie pamiętam. Wypraszam sobie, nie jestem zawsze pijana! Czasami jestem tylko trochę wcięta.
Odpowiedz
Kurcze, wiesz co? Jak facet się tłumaczysz! W ogóle wstydu nie masz zwariowana wariatko

To co z tym Para? Kogo tam możemy jeszcze zabrać? Tokar?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Może ja tam nie będę szedł, bo Tokar jest zbyt potężny w piciu i się tylko ośmieszę
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ty mnie nawet nie drażnij, bo się skończy dzień dziecka! No. Ty też masz być, bo inaczej...
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Proponuję wyjście w czwartek lub piątek, jeśli macie czas.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Eee... Toż to już święta, panie.

A tak serio - czemu nie, jak będzie więcej pewnych osób to czemu nie (o ile oderwiecie mnie od Maincrafta 8))? Osobiście też cicho przyznam, że stęskniłam się z Tokarowym marudzeniem. ;P
Odpowiedz
Ano można, jestem za
Odpowiedz
To w takim razie co wam bardziej pasuje, jutro czy pojutrze?

[Dodano po 4 godzinach]

Jutro mam czas pewnie po 20, w piątek jest Wielki Piątek i post, więc chyba tak nie bardzo.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jutro mi pasuje - jak się zbierze większa grupa i będzie ustalone jakieś konkretne miejsce, to pewnie się pojawię (tak na 90% ).
Odpowiedz
Jaką ty chcesz większą grupę? Nas jest maks piątka w Wawie A co do miejsca, może być Paradox, Wieżyca, Student, wszystko pasuje.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jak koło 20 to mi też pasuje
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz

Cytat

Jaką ty chcesz większą grupę? Nas jest maks piątka w Wawie




Pfff... mówię tylko, że jakbyś mieli tam sami iść, to się średnio opłaca, a jak się pojawi większość 'grupy warszawskiej' to gites
Odpowiedz
A ja chyba nie dam rady. Zostałam już sterroryzowana świętami.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Powszechny Piwny Spęd Warszawski - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...