Powszechny Piwny Spęd Warszawski

Nieeeee, Kicia nawet tak nie gadaj, masz być, nawet na 2 godzinki.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Tak więc po świętach Ciekaw jestem, kiedy uda was się zebrać do kupy
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Prędzej Matt się pojawi w Warszawie, niż my się zbierzemy ;p
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Haha. Jestem pewien, że kiedyś w końcu do Was dotrę.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jedyny w swoim rodzaju. ;p (tak na potwierdzenie)
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
i do tego spamer!

(true story - matt)

Nie ma co tamto, po świętach koniecznie idziemy! w ogóle, to niech wszyscy się zjadą! Nie wiem co wy macie do tej Warszawy
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Rzućcie terminem na ten tydzień.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A może teraz jakoś niedługo? Moja sesja jest na wykończeniu, a jak wasze? Może przyszły tydzień do Paradoxu? Na Karaoke
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
W przyszłym tygodniu przyjeżdżam do Warszawy, może bym się pojawił.
Odpowiedz
O, no to koniecznie! Dany, Tokar? Jak stoicie z czasem?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Ja już po sesji, więc mam czas
Odpowiedz
W przyszłym tygodniu w środę mam egzamin, ale spoko. Tylko co wy na ten Paradox się uparliście? Są także inne puby, bliżej, taniej. Wg mnie niczym szczególnym się nie odznacza, a w planszówki grać nie będziemy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ale Karaoke zaśpiewam Ci piosenkę Whitney Houston!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Mam nadzieję, że nie będę musiał robić za ochroniarza, jak się fani na Ciebie rzucą...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
To by było takie romantyczne...
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Trzeba by cię wynosić na rękach tylnym wyjściem...

[Dodano po 6 dniach]

To spotkanie jutrzejsze jest aktualne?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jutrzejsze? Czemu jutrzejsze, jakie jutrzejsze?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
No sama rzuciłaś termin za tydzień od tamtego postu, więc wypada wtorek. Jak nie, to uściślij.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie no, nie wtorek. Myślałam o piątku.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
← Użytkownicy

Powszechny Piwny Spęd Warszawski - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...