kami

Cześć. To ja. kami. Pewnie nikt tu nic nie napisze, ale to nic, może chociaż ktoś przeczyta, ale chyba to też nie jest istotne, bo mało kto się kami przejmuje, hehehe...

To ja, tak właśnie, w moim temacie. Trochę tu pusto, nawet emotki mi się nie chcą wyświetlić i czuję się lekko przez forum odtrącona.

A poza tym nie lubię (!) jak się do mnie na forum, gadu i przez inne takie, pisze z dużej literki. Nie lubię, dobra? Nie. Lubię. Umyśliłam sobie z małej, daję o tym znać poprzez sposób, w jaki się opisuję nad avatarem i nie rozumiem dlaczego ciągle ktoś pisze z dużej. Jakby specjalnie mnie chciano z równowagi wytrącić. Przecież nie ma na forum pana Miodka ani innego polonisty, żeby kategorycznie przestrzegać zasad nawet w moim po*ranym przypadku, nie? Nie da się stwierdzić "A niech se ma, jak jej tak zależy? No dobra, nawet na początku zdania i po kropce."?

Ale uśmiecham się dalej, bo w końcu kami się nie denerwuje, za dorosła na to jest, za poważna i za spokojna. Taki wzór fajnej użytkowniczki; głos rozsądku i luzara, nie? Nie? Aha, no dobra...

To ja już pójdę, a jak coś chcecie, to dajcie znać. Nie wkleję emotka, bo mnie opuściły wszystkie i nie mam z czego wybierać. Paaaaaaaa.

Hej Bu.

dobra, wklejam, bo jeszcze się rozmyślę, albo rozsądek przemówi...
Odpowiedz
Wreszcie, wreszcie jest, pojawił się!
Temat z którego dowiem się wszystkiego o kami.
Tak!
Odpowiedz
Z pierwszego posta można dość dużo... Nie wpuszczajcie psychologów xD

A Ty i tak już wiesz więcej niż reszta
Odpowiedz
Nie ma jak zakładać temat tylko po to, żeby ludzie używali "k" zamiast "K"
Odpowiedz
Tak. Jak zadziała przyznam sobie Nobla xD
Odpowiedz
Udaje Ci się. ; )
Odpowiedz
Tobie też xD

[Dodano po 50 sekundach]

Ci, chciałam powiedzieć... yyyyyy napisać Ci xD
Odpowiedz
Akurat Miodek w dziedzinie nicków i pseudonimów (i nazwisk) zaleca pisownię taką, jak sobie życzy posiadacz.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Ok, podzielę się troszkę Noblem z eimyrem
Odpowiedz
Zawsze można (na złość) zdania zaczynać od nicku
Odpowiedz
Fajni forumowicze nawet wtedy piszą kami z małej. Po kropce też. I tych bardzo lubię.
Odpowiedz
Od strony programistycznej...

Jeżeli kami chce zmieniać zasady, żeby było pisane z małej, to początki zdania powinny być z dużej. Kami wtedy będzie zamieniać się w kami, ale nie zawsze. Ale jeżeli jej żądanie jest wyjątkiem, łatką, hotfixem, to wtedy będzie nadrzędne dla pozostałych zasad ortograficznych i zamieni każdą dużą kami na małą kami.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Wniosek, że kami chce być małą kami i niech tak zostanie. Przepraszam za moje wcześniejsze "Kami" i już postarałem się zamienić na "kami" wszak kami najlepiej wie jaką jest kami:) Wnioskuję, żeby nie utrudniać i każde zdanie zaczynać od kami i tak samo też kończyć.
Odpowiedz
Dzięki I aż taka mała nie jestem - 173 cm od ziemi do nieba to kawałek drogi choć punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, lub patrzenia, podobno

Niemniej temat jest o mnie. Czy jest coś, poza tym dlaczego chcę być pisana z małej literki, co chcielibyście o mnie wiedzieć? Bo Buka by chciał i, najwidoczniej, na Was zrzuca zadanie zadawania mi trudnych i dziwnych czasem pytań. Don't be shyyyyyyyy, ja nie gryzę... mocno
Odpowiedz
Ja popieram. W końcu to forum o tematyce fantastycznej, a nie o tematyce gramatyki języka polskiego. Pozatym reguł trzeba przestrzegać, ale jak kami chce być mała niech tak będzie. Oto jest wola Morttona.
PS: Skoro mają być dziwne pytania to ja zaczne: Czy lubisz rosół?
Odpowiedz
Lalala! Liczba wyznawców rośnie

Rosół? Tak, chyba tak. Przeważnie, ale nie zawsze.

Cytat

kami chce być mała niech tak będzie. Oto jest wola Morttona.
To wola kami, tak dla ścisłości...
Odpowiedz
O wielka kami co cię natchnęło by zalogować się na tym forum?
Odpowiedz
To ja poproszę resztę danych liczbowych oprócz wzrostu kami:)
Odpowiedz
Mortton: jak pragnę zdrowia nie pamiętam. Ale pewnie musiało to być coś niezwykle ważnego.

Amral: no cóż... 20, 150, 1, 24,5, 40, 4, 10... mam wymieniać dalej? Bo wszystko to to nie jest.
Odpowiedz
← Użytkownicy

kami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...