kami

Sprawny telefon komórkowy Albo przypinka "TIBET WILL BE FREE". Albo kilka innych... zjawisk xD
Odpowiedz
kami, ja mam pytanie: kochasz mnie? swojego gatito? (od odpowiedzi zależy rodzaj odoru, który będzie się od ciebie roznosił przez następny rok)
Odpowiedz
Ehh toś Ty kami nie foremna:P teraz jeszcze proszę o przyporządkowanie co jest rozmiarem stopy a co resztą

A drugie pytanie to co sądzisz o feminizmie?
Odpowiedz
Y tak, oczywście Gatito

Liczby to, oczywiście, dowolna zbitka okoliczności, która mnie otacza. 150 to Gb dysku. 24,5 to też kompyterowo, Gb muzyki. Co tam jeszcze jest... 20 to wysokość glana liczona w dziurkach, 10 to dzień, w który rzuciłam palenie, 4 to liczba zestawów okiennych w mieszkaniu, w którym mieszkam. 40 to rozmiar glana, jednego i drugiego. I kaloszy też. I Triconowych różowych zap*****alaczy, kto był i widział, ten wie xD. I większości butów, bo obcasy mam 39 na przykład...

Feminizm? Pokojowa odpowiedź na męską supremację i wymuszony niesprawiedliwie patriarchalny porządek świata

A co do Ciebie Lio, to tak. Utrzyma siebie, jako kraj, utrzyma porządek... W końcu taki kawał czasu dawali radę, to i czemu nagle mieliby przestać. A czemu zostanie wyzwolony/wyzwoli się? Bo wierzę, że Chińczycy nie są jednak tak głupi, na jakich wyglądają
Odpowiedz
Kolejne pytanie za sto punktów: koń czy krowa? (uwaga, pytanie podchwytliwe!)
Odpowiedz
Pewnie uważasz się teraz za niesamowicie sprytną....
Odpowiedz
To prawda, tak.
Odpowiedz
Kasza gryczana z sosem grzybowym czy ryż z sosem myśliwskim?

Chciałabym wiedzieć co sądzisz na temat wegetarianizmu.
Odpowiedz
Grzybowym. Zdecydowanie. Sosy grzybowe rządzą w ogóle, mogłabym nawet z... no może nie, z płatkami z mlekiem na śniadanie niekoniecznie. A wegetarianizm powinien być tematem przewodnim mojej diety... Bo to zdrowo, miło, szybko, nie pryska olejem Chociaż pewnie niedługo rozstanę się nawet ze sporadycznymi mięsnymi wstawkami w posiłkach... i powiem po krótkim namyśle, że to nawet lepiej Mięsko w postaci zwierzaczków niech biega po łąkach, ma mamusie i plany na przyszłość xD

[Dodano po 30 sekundach]

Chociaż kaszę wolę jęczmienną
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kami dnia czwartek, 2 września 2010, 23:43 napisał

Grzybowym. Zdecydowanie. Sosy grzybowe rządzą w ogóle, mogłabym nawet z... no może nie, z płatkami z mlekiem na śniadanie niekoniecznie. A wegetarianizm powinien być tematem przewodnim mojej diety... Bo to zdrowo, miło, szybko, nie pryska olejem Chociaż pewnie niedługo rozstanę się nawet ze sporadycznymi mięsnymi wstawkami w posiłkach... i powiem po krótkim namyśle, że to nawet lepiej Mięsko w postaci zwierzaczków niech biega po łąkach, ma mamusie i plany na przyszłość xD



O tak, kami, o tak!
Odpowiedz
O nie!!! Nie wolno przechodzić na Złą Stronę Mocy!!!

A co do serii pytań psychologicznych:

Ręka czy noga?

Słońce, deszcz czy wiatr?
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Czy lubisz "Władce Pierścieni" ?
Odpowiedz
Acro, zależy do czego ta kończyna. Bo jeśli do głaskania to ręka, do chodzenia to personalnie noga, a najlepiej obie. Jeśli do bicia to żadne. Tak jak w przypadku jedzenia. Ale wolę rękę jednak, tak. Milsze konotacje.
Z puli możliwości drugiego pytania wybiorę słońce, bo właśnie zachodzi i ładny dziś dzień był.

Czy lubię? Nie przeszkadza mi. Czytałam, znam, doceniam, ale czy jakimś szczególnie gorącym, lub nawet ciepłym uczuciem darzę serię to nie mogę powiedzieć. Jest mi obojętna, ale jednak w tym bardziej pozytywnym odczuciu xD
Odpowiedz
Co sądzisz o innych forumowiczach?
Odpowiedz
Edit: Masz 12 lat, nie wiesz jeszcze, że na takie pytanie można na forum odpowiedzieć tylko "uwielbiam wszystkich". Choć i to nie jest prawdą. Uwielbiam większość xD
Odpowiedz
To nie lubisz moich literek?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Cio xD? Looknij up Medzia xD
Odpowiedz
kami, dlaczego nadużywasz 'xD', przez co traci to swój wyjątkowy charakter?

kami, pobiłaś kiedyś mężczyznę? Jeśli tak, to za co?

kami, czy wszelkie wariacje na temat Twojego nicku też pisać z małej, ku uciesze Twej? kamień, kamasz, itp.?
Odpowiedz
← Użytkownicy

kami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...