Sesja Al-Mahdiego

Powróciłeś wraz z człowiekiem do jaskini, gdzie po krótkich oględzinach odnalazłeś roztwór jadu kinratha zmieszany z substancją nieznanego pochodzenia. Ledwie przytomny człowiek był już zbyt sparaliżowany, by ruszać czymś więcej niż głowa, więc bez problemu zaaplikowałeś mu dawkę trującej odtrutki (paradoks logiczny - tzw. "oksymoron"). Nie tracąc niepotrzebnie czasu zapakowałeś go na maszynę i ruszyłeś w stronę osady, odnotowując gwałtowne przyspieszenie tętna i szybkości oddechu, które błyskawicznie wykroczyło poza bezpieczną, standardową dla tego rodzaju istot granicę bezpieczeństwa. Jednak kurczowo trzymający się ciebie w czasie podróży człowiek zdawał się mobilizować wszelkie swe systemy podtrzymywania życia, w niezwykle specyficznej i efektywnej taktyce obronnej, zwanej "wolą".

Szansa na przeżycie wykonania scenariusza nr 2 przez obiekt "Zhaff" - 65%.
Kontynuować wykonywanie scenariusza zgodnie z wcześniej ustalonymi dyrektywami. Poszukać sposobu na zwiększenie szans na przeżycie obiektu.

Analiza: Sposoby przemianowania identyfikatora w ścigaczu. Dodatkowy skan w poszukiwaniu urządzeń namierzających/pluskiew.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Analiza: identyfikator... Nieidentyfikowalny.

Najwyraźniej obiekt "Zhaff" lub "Kirlan" zadbali uprzednio o zabezpieczenie tego elementu.
Bez żadnych niepożądanych komplikacji przemieściłeś się do centrum osady. Przerzuciłeś sobie przez ramię co chwila wodzącego nieprzytomnie oczyma człowieka, wchodząc do nowej kryjówki, w której poza standardowym wyposażeniem meblowym nie zarejestrowałeś niczego ani nikogo istotnego.
Ułożyć obiekt: "Zhaff" na możliwie płaskiej, przeznaczonej do tego powierzchni, pozbawić możliwości ucieczki.

Analiza: Pozbycie się ścigacza jest ważnym sposobem zmylenia tropów. Podstawić ścigacz pod często uczęszczaną lokację, wrócić do kryjówki.

Manewr: Przeszukać jeszcze raz Obiekt: "Zhaff", z naciskiem na znalezienie ukrytych komunikatorów/mikrochipów.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Położyłeś człowieka na ulokowanym w narożniku pomieszczenia łóżku. Za pomocą prześcieradła i innych dostępnych materiałów skrępowałeś bezwładny "obiekt", uniemożliwiając mu jakikolwiek ruch za pomocą rozmaitych węzłów, których wzory posiadasz w banku pamięci.
- Co to ma znaczyć.. do kurwy nędzy - wysapał anemicznie półprzytomny człowiek.

Analiza fizjologiczna obiektu "Zhaff".
Puls: 200 / 90
Podstawowe funkcje życiowe: w trakcie stabilizacji.
Pozytywne stwierdzenie: Trafiłeś do szczęśliwszego miejsca, a ja jestem spełnieniem twoich marzeń.

Analiza zdolności obiektu: "Zhaff" do krzyku oraz do próby sprowadzenia pomocy.

W przypadku braku takiej możliwości, pozbyć się ścigacza i wrócić do kryjówki.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Udałeś się w miejsce, które wedle wszelkich obliczeń najbardziej sprzyjało kontrolowanej utracie pojazdu. Znalazłeś się przed klubem należącym do Kamy the Hutta, gdzie gromadziła się największa ilość "elementów klasyfikowalnych jako jednostki aspołeczne". Tam też zaparkowałeś swój pojazd.

Spostrzeżenie: Właściciel lokacji, istota oparta na tłuszczu, jest w najwyższym stopniu powiązana z dotychczasowymi i przyszłymi planami i scenariuszami jednostki HK jako zleceniodawca / źródło informacji.
Analiza: Kontakt z Kamą the Huttem może być pożądany. Rozważyć przewagi kontaktu fizycznego nad zdalnym i odwrotnie.
Analiza #2: Spriorytezować obecne główne założenia. Rozdzielić zadania ważniejsze od mniej ważnych.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Analiza:
Kontakt zdalny - atut niezagrożonego bezpieczeństwa dla jednostki HK
Kontakt fizyczny - możliwość wpływania na sytuację za pomocą strategii "perswazja" / "zastraszanie"

Analiza #2:
Priorytet 1 - odnalezienie obiektu / informacji na temat obiektu "Kirlan" w ramach zlecenia dla "Kama the Hutt"
Priorytet 2 - znalezienie obiektu "Mason Storm" oraz przekazanie uzyskanych informacji (sugerowany schemat poznawczy: improwizacja, nieokreślone profity)
Manewr: Przejść do kontaktu bezpośredniego. Odszukać obiekt: "Kama the Hutt" w możliwie najkrótszym interwale czasowym, uwzględniając zdrowie i czas potrzebny na regenerację obiektu: "Zhaff".



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Wchodzisz do dużego, dwuizbowego lokalu. W jego wnętrzu widzisz dwie duże dmuchawy, zapewniające optymalną temperaturę istotom opartym na węglu. Nie dostrzegasz żadnych gości, co - pomimo zapadającego na zewnątrz zmroku i ze względu na poprzewracane stoły i krzesła - odnotowujesz jako "dziwne". Przy jednym z dwóch barów stoi droid - barman, odtwarzający jakąś rozrywkową melodyjkę i polerujący szklanki. W końcu drugiej sali dostrzegasz Twi'leka, dwa ogary Kath, jednego osobnika osłoniętego szmatkami w stopniu uniemożliwiającym identyfikację, a także Jawę dezynfekującego głębokie rany istoty opartej na tłuszczu, którą identyfikujesz jako "Kama the Hutt". Wokół leży dwanaście martwych istot, których przyczyną zgonu były obrażenia od broni laserowej / ciętej / ogniowej. Istoty te klasyfikujesz w 80% jako "gizka", niemniej liczne anomalie w ich fizjonomii powodują, że 20% klasyfikacji podporządkowujesz pod obiekt... "Rancor".

"Zarejestrowano nieznany obiekt: nowy podgatunek rodzaju gizka"
Manewr: Zbliżyć się do obiektu: "Kama the Hutt", utrzymać odległość interpretowaną przez istoty oparte na węglu jako "pełną szacunku", przemówić.

Uprzejme powitanie: Panie, przybyłem zadać Ci kilka pytań.

Analiza: Uważnie przeanalizować pozostałe obiekty przebywające w pomieszczeniu w oparciu o dane zachowane w rdzeniu pamięci. Zwrócić szczególną uwagę na obiekt niemożliwy do identyfikacji i sklasyfikować go jako "potencjalne zagrożenie".



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Dostęp do rdzenia pamięci:... Uzyskano.

Obiekt nieidentyfikowalny - "Potencjalne zagrożenie": Jeden z czterech osobistych ochroniarzy obiektu "Kama the Hutt"
Analiza obiektów w pomieszczeniu: trzej martwi osobiści ochroniarze obiektu "Kama the Hutt".
Twi'lekanin - brak danych (przypuszczenie - najemnik wynajmowany przez obiekt "Kama the Hutt", 80% pewności)
Jawa - brak danych (przypuszczenie - na podstawie analizy czynności: medyk, 99% pewności)

- Khe-khe... Ostrożniej głupi knypku, to nadal piecze... - odezwała się istota oparta na tłuszczu do istoty w worku, a następnie zwróciła się do ciebie - Ach, to ty blaszaku. No świetnie, kurwa (inwektywa), fajnie że wpadasz! (nie stwierdzono korelacji między tonem a treścią wypowiedzi) Czego chcesz?
Wciąż grzeczna, aczkolwiek informatywna odpowiedź: Przybyłem ponieważ w związku z podjętym kontraktem wynikły komplikacje.

Analiza: Wygląd pomieszczenia oraz obiekty z przerwanymi funkcjami życiowymi sugerują odbyte niedawno starcie. Istota oparta na tłuszczu i jej ciągłe funkcjonowanie jasno określa zwycięzcę starcia.
Następuje podliczenie strat... Wykonano. Cel Kama the Hutt jest w obecnej chwili wrażliwy na atak. W przypadku posiadania kontraktu, obecny interwał czasowy byłby logicznie najbardziej uzasadnionym momentem do przeprowadzenia zamachu.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

- Ho,ho,ho... Khe-khe - wyartykułował z kaszlnięciem Hutt - Komplikacje, w rzeczy samej. Na przykład takie, że ktoś już sprzątnął tego skurwiela i twój kontrakt, co za tym idzie, hohoho... Khe-Khe... - znów zadławił się śliną - Więc jeśli to jedyna sprawa, jaką masz, jest już nieaktualna i spieprzaj (inwektywa: polecenie oddalenia się w nieznanym kierunku)
Poprawka: Cel ustalony za obopólną zgodą żyje.

Przerwa, interwał: 2.0 sekundy.

Sugestia: Być może zostałeś oszukany, Panie.

Przerwa, interwał: 1.5 sekundy.

Oświadczenie: Przybywam tu jednak nie tylko z tego powodu. Jestem w posiadaniu ważnych informacji.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

- Jakich znowu informacji?! - zapytał Hutt zdradzając poirytowanie - I co to za pieprzenie (inwektywa: przekazywanie treści nie zgodnych z prawdą) o tym, że Sith żyje? Widziałem łeb Kirlana nie dalej, jak dziesięć minut temu. Jeśli Kirlan żyje, to ja jestem twi'lekańską tancerką!

Analiza: brak podobieństwa między przedstawicielem rasy "Hutt" a przedstawicielem rasy "Twi'lek"
Zapytanie: Potrzebuje informacji odnośnie miejsca pobytu osobnika Storm, Mason.

Analiza: W przypadku faktycznej śmierci celu: "Kirlan", zadanie zostało nie wykonane. Rozważyć jeszcze raz wszystkie możliwe scenariusze postępowania; powiązać pole bitwy w lokalu z walką z obiektem: "Kirlan".

Sugestia: Być może elementy jego ciała, które widziałeś, Panie, nie były elementami jego ciała.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

- Hahahahahaha! Khe-khe-khee... - istota oparta na tłuszczy wybuchnęła gromkim śmiechem, który nieszczególnie służył jej w tym momencie i stanie zdrowia - Głupi blaszaku, przecież nie przynieśli mi jego fiuta, tylko przeklęty ryj. Zmasakrowany, owszem, ale jego gębę poznałbym wszędzie i zawsze, nie wciskaj mi tu kitu. Spieprzyłeś sprawę, twój problem.

Analiza postępowania: brak związku. Ze słów obiektu "Hutt" wynika, że obiekt "Kirlan" został wyeliminowany przez osoby trzecie, które uprzedziły jednostkę HK w wykonaniu zadania.
Sugerowane postępowanie: wykazać istotną wartość obiektu "Zhaff" dla obiektu "Kama the Hutt" poprzez jego powiązania z obiektem "Kirlan" na podstawie relacji "uczeń-mistrz". W wypadku niepowodzenia uznać wartość operacyjną obiektu "Zhaff" za zerową i poszukać innych priorytetów.

- I pojęcia nie mam o jakiego Storma ci chodzi, nie znam tego nazwiska. Dlaczego pytasz o niego akurat mnie?
Sugestia: Odpowiednio spreparowana tkanka może przypominać każdego, Panie.

Odczekać, interwał; 2 sekundy.

Grzeczny ukłon: Uznaję jednak twoją mądrość w tym temacie. Storm, Mason jest obiektem o wysokim priorytecie; może stanowić cenne źródło dochodu i informacji.

Odczekać, interwał; 2 sekundy.

Delikatna sugestia: W podobny sposób użyteczny okazać się może uczeń niedawno zmarłego, Panie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

← Star Wars
Wczytywanie...