Sesja Al-Mahdiego

Po wykonaniu wszystkich manewrów i zdań powróciłeś do trybu czuwania.
Czuwałeś.
Czuwałeś.
Czas upływał. Czas powrotu "nabywcy" pozostawał nadal zagadką.
W trakcie czuwania pojawiła się krótka informacja

Komunikator: Oczekujące połączenie przychodzące...
Przeszukiwanie bazy numerów...
Oczekujący rozmówca: Kama the Hutt
Potwierdzić odbiór / odrzucenie połączenia...
Przyjąć połączenie.

Głos: Reklama_NarShadda_003244-f1

Tonacja: Agitacyjna reklama.

Masz dość strzelania ślepakami? Dość walenia tylko z jednego tłoka? Skorzystaj z ROZDYMKI! ROZDYMKA sprawi, że poczujesz się młodo i jurnie! ROZDYMKA!

Głos: Standardowy syntezowany.

Uprzejme zapytanie: W czym mogę pomóc, Panie?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Na niewielkim projektorze znajdującym się wewnątrz twej lewej dłoni pojawiła się mała projekcja Hutta, którego w swym nabytym przez lata "poczuci humoru" określałeś mianem "istoty opartej na tłuszczu".
- Co do pustynnej cholery?! Co to za pieprzona rozdymka?! Gdzie jesteś, kupo złomu? Czekam na tego trupa już od trzech tygodni! - burczał w swym wyjątkowo nieprzyjemnym dla twych receptorów dźwiękowych języku.
Grzeczna odpowiedź: Nastąpiła pewna komplikacja, Panie.

Odczekać 1.5 sekundy.

Pospieszne zapewnienie: Proszę się nie kłopotać o realizację zadania. Zgodnie z podpisanym kontraktem zostanie ono zrealizowane.

Odczekać 2.3 sekundy.

Przypomnienie: Kontrakt przewiduje również pełną ciszę radiową podczas wykonywania zadania. Twój telefon jest naruszeniem jego warunków, Panie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Miniaturowy (hehe) holograficzny Hutt zmrużył kaprawe ślepia.
- Dobra dobra, cwaniaczku, niech ci będzie. Chcę ci tylko przypomnieć, że nie jesteś jedynym, który przyjął to zadanie. Więc albo się pospiesz albo ktoś cię uprzedzi
- zakończył z wyrazem twarzy, który można określić jako "ohydny uśmiech"
Ostrzeżenie: W przypadku zagrożenia bezpieczeństwa tej jednostki lub kontraktu, zostaną podjęte stosowne kroki.

Odczekać 1.2 sekundy.

Informacja: Próba konfrontacji z konkurencją mającą do wykonania to samo zadanie może skończyć się "niefortunnie".

Odczekać 3 sekundy.

Przyjemny dla oka uśmiech.

Zakończyć połączenie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Zakończyłeś połączenie, jednocześnie rejestrując sygnał dźwiękowy komunikatora odbierającego połączenie. Nie był to jednak twój komunikator. Błyskawicznie skanując pomieszczenie dostrzegłeś mały, osobisty komunikator porzucony między alchemiczną aparaturą leżącą na stole.

Połączenie przychodzące: linia prywatna - Lord Rainer - głosiła informacja na wyświetlaczu urządzenia.
Zapytanie: Podać czas, który upłynął od odejścia obiektu "nabywca".



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

22 minuty, 38 sekund
Analiza: Czas, który upłynął od odejścia "nabywcy", oraz sposób transportu sugeruje dostateczną rezerwę czasu potrzebną na przeprowadzenie infiltracji.

Zapytanie: Używając zarejestrowanych próbek głosu obiektu "nabywca" przeprowadzić próbę stworzenia syntezowanej wersji jego głosu. W przypadku powodzenia akcji, przerzucić sygnał z komunikatora na wewnętrzne urządzenie komunikacyjne w celu odebrania połączenia.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Operacja syntetyzowania próbek audio - zakończona.

Odebrałeś połączenie

- Kirlan? - zapytał niepewnie rozmówca - Jesteś wreszcie? Dawno się nie zgłaszałeś. Co się dzieje?
- Nie wiem. Może to ty powinieneś mi powiedzieć, co się dzieje, hm?

Analiza: Zmusić obiekt do wyjawienia ważnych informacji.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

- Zhaff? To ty? - wyraził zdziwienie rozmówca - Znaleźliście już ten grobowiec? A z resztą nieważne. Powiedz Kirlanowi, kiedy wróci, że dzieje się to, o czym rozmawialiśmy ostatnio - padła zdecydowana, twarda odpowiedź - Lada dzień będziemy poddawać pod głosowanie projekt Balmory. Będę miał problem z Primusem, ale coś wymyślę. W tym czasie musicie znaleźć dla mnie Masona Storma. Nie trzeba nawet używać siły, wystarczy przedstawić mu konkretną propozycję.
- I na czym ta propozycja powinna polegać?

Analiza w oparciu o posiadane dane nt. spraw bieżących:
- Informacje nt. jakiegokolwiek Lorda Rainera.
- Informacje nt. Projetku Balmora, szczególnie w kręgach rządowych/ arystokratycznych.
- Informacje nt. obiektu; Wór Mięcha, Nabywca, znanego teraz również z imienia, oraz jego możliwych powiązaniach z Celem #1.

Dodatkowo przeanalizować pobudki, dla których obiekt; "istota oparta na tłuszczu" zlecił kontrakt na Cel #1.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

- Informacje nt. jakiegokolwiek Lorda Rainera. - brak
- Informacje nt. Projetku Balmora, szczególnie w kręgach rządowych/ arystokratycznych. - brak
- Informacje nt. obiektu; Wór Mięcha, Nabywca, znanego teraz również z imienia oraz jego możliwych powiązaniach z Celem #1. - przewidywana typowa dla klasy "Sith" relacja uczeń-mistrz.


- Na tym, że Imperium będzie bardzo niedługo potrzebowało na Balmorze wszelkiego typu specjalistów od broni, technologii, materiałów wybuchowych. Specjalistów takich, jak on, którzy potrafią sobie poradzić w trudnej sytuacji i mają cenny bagaż doświadczeń. Bagaż, którego wartość Imperium będzie w stanie odpowiednio docenić. Jeżeli będzie zainteresowany, a wasza w tym głowa, żeby był, skontaktujcie go ze mną.
- To dość niepewny gracz i obawiam się, że skory do zdrady. Wątpię, żeby realizacja naszej misji była warta tak mało wartościowego celu. Poza tym, poinformowano mnie, że Storm zniknął z radaru. Wiadomo coś o jego ostatnim miejscu pobytu?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Analiza tonacji głosu rozmówcy... Groźba.
- Wątpię, żeby realizacja naszej misji miała zależeć od tak mało wartościowej opinii, jak ta, którą właśnie wyraziłeś, padawanie ("Padawan" - określenie niskiego rangą członka kasty "Jedi" / "Sith"). Zapewniam cię, że Storm jest wystarczająco wartościowy w zakresie swoich kompetencji, by stanowić obiekt zainteresowania Imperium. To jasne, że jest niebezpieczny, przecież to najemnik, a ja nie szukam opiekunki do dzieci. Nie możesz go znaleźć? Przecież to Tatooine, ile masz osad w promieniu dziesięciu kilometrów? Rozejrzyj się, na pewno szuka gdzieś jakiegoś zlecenia.
- Wybacz, Panie. To było znacznie ponad moje miejsce. Zapewniam, że to się już nie powtórzy i pozwolę sobie udać się na poszukiwanie tego najemnika.

Odczekać 2.5 sekundy, w przypadku aprobaty przerwać połączenie.
Analiza przeprowadzonego dialogu i uzyskanych tym sposobem danych.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Na linii pojawił się jakiś zewnętrzny dźwięk z tła, który rozpoznałeś jako inny komunikator w pomieszczeniu rozmówcy.
- Poczekaj chwilę... (Odgłos kroków. Odgłos odbieranego połączenia) - Tak? A, to ty. Poczekaj chwilę, mam rozmowę, zaraz do ciebie przyjdę. - (Odgłos zakończonego połączenia. Odgłos kroków) - Tak, to wszystko. Przekaż to Kirlanowi. I pamiętajcie, że Strom nie jest idiotą, więc proszę, kulturalnie z nim i bez szkolnych sztuczek. Niech Moc wam sprzyja.

Koniec połączenia.

Analiza uzyskanych danych:
1) Lord Rainer: możliwe znaczenia - tytuł szlachecki / pseudonim operacyjny / honorowy tytuł wysokiego rangą przedstawiciela kasty "Sith"
2) Mason Storm: najemnik, doświadczenie bojowe, wysoka wartość operacyjna, sugerowany wysoki iloraz inteligencji. Prawdopodobne miejsce pobytu - Anchorhead / Mos Ila (sugerowane miejsce poszukiwań - zleceniodawcy najemników. Patrz - Kama the Hutt).
3) Zhaff - obiekt "nabywca", niski rangą przedstawiciel kasty "Sith", na podstawie przeprowadzonego dialogu uzyskano podstawy by sądzić, że zajmuje pozycję podrzędną wobec celu nr 1 "Kirlan".
Zapytanie: Czy poza pomieszczeniem znajduje się jakiś sposób transportu ku innym osadom?

Analiza: W przypadku chęci zabójstwa obiektu posługującego się w stopniu zadowalającym zjawiskiem; "Moc" najlogiczniejszym wyborem byłoby sprzymierzenie się z innym, potężniejszym użytkownikiem obiektu; "Moc". Wywołanie konfliktu i konfrontacji pomiędzy obiektami nie będzie trudne w żadnym stopniu.
Analiza #2: Pobudki kierujące obiektem: "Najemnik, Storm" są nieznane. Nieznane są również jego zapatrywania polityczne.

Sugerowane ścieżki działania: 2.
1.: Znaleźć obiekt: "Najemnik, Storm", zdobyć więcej danych. Wycofać się z pozycji blisko obiektu: "Nabywca, padawan", by później osiągnąć przewagę taktyczną w inny sposób. Obecna przewaga taktyczna... Niezadowlająca.
2.: Pozostać na miejscu i oczekiwać biernie dalszego rozwoju sytuacji.

Ponowić powyższe zapytanie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

← Star Wars
Wczytywanie...