Zmiana nicka

Taka mała, wakacyjna promocja forumowa.

Jeśli ktoś (na przykład użytkownicy Faerunu) założył kiedyś konto na forum z nickiem, który tak naprawdę niezbyt lubi albo po prostu nabył w drodze użytkowania forum/portalu/gry jakiś nowy i chciałby właśnie nim sygnować swoje posty... ma teraz niepowtarzalną okazję. Każdy użytkownik może wysłać do mnie PMkę z prośbą o zmianę nicka, jednak tylko raz w historii użytkowania forum. Powiedzmy, że zmiany dokonane dotąd się nie liczą, także wszyscy mają czyste karty.

Jeśli odczuwacie potrzebę zmiany - nie czekajcie. W temacie będę dodawał listę zmienionych nicków, co by nie powstał zbyt duży mętlik.

Matt
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Każdy użytkownik forum może zmienić nick? No bo jeśli tak to ja się pisze.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia niedziela, 1 sierpnia 2010, 15:42 napisał

Każdy. Przemyśl jednak to dobrze bo raczej więcej nie zmienisz.

Aha dzięki za odpowiedź. Ostatnie pytanie: Czy musze zmieniać cały nick czy mam dowolność w zmianie? No bo ja chciałbym zmienić mój stary nick a nie wybierać nowy.
Pierwszy szczęśliwiec:

morton24 --> Mortton

[Dodano po 44 minutach]

Drugi szczęśliwiec:

Lavourrin Li`Vassar --> Lavo
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
I ten szczęśliwiec jest naprawde szczęśliwy. Dzięki Matt.
Przypominam o tej akcji wszystkim chętnym, na tych samych zasadach Także zastanówcie się dobrze, bo potem ogłuchnę na kolejne lamenty i ziewania, że komuś się znudziło albo odwidziało
Ja chcę zmienić nick. Zarazy wyślę ci PW z informacją na jaki.
Tak oto Ashgan stał się kragiem, a SirCaptain - Raven Captainem
Nie mów takich rzeczy publicznie! Chciałem inwigilować dworzan!

Dałoby się zamienić miejscami oba człony mojego nicka? Tzn. przerobić ,,Raven Captain'' na ,,Captain Raven''?

Cytat

Każdy użytkownik może wysłać do mnie PMkę z prośbą o zmianę nicka, jednak tylko raz w historii użytkowania forum.

Hm... skoro jest już tutaj temat to również skorzystam Czy dałoby radę obciąć z mojego nicka 95? Już Medivh mi to proponował, jednak już istnieje jakiś gość z moim wspaniałym nickiem. Czy mimo tego dalibyście radę to zmienić?
Bielu95 pokemorfował w Biela
Juhuuuu! Dziękuje!
Tej mroźnej, sierpniowej nocy dobrze nam znany Al-Mahdi zmienił się w równie dobrze znanego Hassana'.
Da sie zmienic mój nick na Wartin 11 ??? Troche późno wiem.
Jednorazowa wspaniałomyślność moja nie jest, jak dotąd, limitowana czasem Tytułem tego wieczny wendrowiec porzuca swe dotychczasowe, ortograficznie błędne wcielenie, by przepoczwarzyć się w Wartina
Dzięki.
← Użytkownicy
Wczytywanie...