Zmiana nicka

Ja też bym chciał zmienić , ale nie ze względów takich , że mi się odmieniło tylko na cześć wielkiego nieśmiertelnego, który umierał i rodził się na nowo a jego imię to Kruk
Z góry dziękuje wspaniałomyślny (Wiktul)
A long time ago in a galaxy far, far away....
Niestety nie da rady, jest już użytkownik o takim nicku.
To może chociaż Czarny Kruk ?
A long time ago in a galaxy far, far away....
Nie wiem, jakie dokładnie są zasady, ale ten Kruk (czy raczej KRUK), który już istnieje, zarejestrował się w 2006 roku, od tego czasu nie napisał ani jednego postu, a forum odwiedził zaledwie 55 razy... - czy musi on zostać, czy też Alter* będzie mógł cieszyć się swoim alter-ego () jako Kruk? (no chyba że "Czarny Kruk" mu jednak bardziej odpowiada - bo takiego użytkownika nie ma)


PS Żeby nie było - tak się tu produkuję, ale ja swojego nicka na nic zmieniać nie chcę
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Ja gdybym dziś rejestrował się na forum, wzorując się na kreatywności Wiktula i Krzyslewego, kazałbym zwać się Krzymem, tudzież Rangerem Krzymem. Nick ten byłby wariacją na temat mego nazwiska i imienia. Ale niech już zostanie po staremu
Hassan bez pryma też na forum nie bywa, ale na GE użytkowników się nie usuwa. Gdyby się usuwało, to Ati już dawno byłaby Lav.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Wedle życzenia - Alter* stał się Czarnym Krukiem.

Cytat

na GE użytkowników się nie usuwa

to dlaczego na głównej jest napisane "Wszystkich użytkowników 9649", a ostatnio zarejestrowany (w adresie strony profilowej) ma nr 12039? Albo ten numer coś zupełnie innego oznacza (ale co? ) albo jednak zdarzały się czystki i to spore...


@down: Aha, okej, to teraz wszystko jasne.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Nie bierzesz pod uwagę radzieckich spambotów, chociażby. W niektórych przypadkach i za niektóre przeskrobania grozi kasacja konta, czasem nawet związana z banem.
Wiem o przypadkach kilku multikont, w których użytkownikowi zostawiono tylko jedno konto. Wiem też na pewno, że konta na GE nie są usuwane z powodu nieaktywności właściciela.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Dzięki za zmianę na Czarny Kruk ( dla przyjaciół Kruk XD)
A long time ago in a galaxy far, far away....
Cholera. Kolejny z kruczą manią!
Kapitan Rave jest tylko jeden.
To moze i ja zmienię nick... Na Geralt. Wiciu da radę ?
Oryginalny nick
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Fakt, manjak fallouta lepszy.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Może coś... bardziej oryginalnego? To tylko taka maciupeńka sugestia, nie musisz się nią kierować jesli nie chcesz, ale weź choć na minutkę pod uwagę. Dziekuję, to pisał Ranger, o bardzo "niepowtarzalnym" nicku
Zwłaszcza że użytkownik Geralt już istnieje... co prawda od 2007 roku, gdy się zarejestrował, nie napisał ani jednego postu, a forum odwiedził ledwie 51 razy, ale

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan - Marszałek Ludzkich Serc dnia niedziela, 18 listopada 2012, 18:13 napisał

na GE użytkowników się nie usuwa.



Chyba że nowy nick ma brzmieć "Na Geralt"

(rety, co za suhar... nawet nie zasługuje na napisanie go przez "ch"...)
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Jak pięknie napisałem! A jak pięknie podpisałeś!

To jest dokładnie ten powód, dla którego mam apostrof. I KIEDYŚ TA ZASADA MNIE POPAMIĘTA!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

A mój teraz posiadany nick jest lepszy ? To moze wy coś zapodajcie
Nazwij się Algernon, na zachęte dostaniesz nawet kwiatka ode mnie ;P


← Użytkownicy
Wczytywanie...