Odpowiedz
  • 1 strona

[DA1] Kombinacje zaklęć

brak

Przebudzony
47 Czarownik
Napisano: 10 marca 2010, 18:54 · #1
0
siemka.
Jakie znacie kombinacje zaklęć bo ja wykryłem tylko 3 chmura pary roztrzaskanie i takie z 2 glifami paraliżu i odparcia.
więcej już nic nie da się. chyba że mam jakieś problemy z myśleniem

Redhorn Steelaxe

Wojownik
1558 Barbarzyńca
Napisano: 10 marca 2010, 19:17 · #2
0
Sen + Koszmar daje bardzo spory ubytek w hp oponenta i go obezwładnia.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus

brak

Przebudzony
47 Czarownik
Napisano: 20 marca 2010, 22:59 · #3
0

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia środa, 10 marca 2010, 19:17 napisał

Sen + Koszmar daje bardzo spory ubytek w hp oponenta i go obezwładnia.

bardzo pięknie. mamy już 4

[Dodano po 10 dniach]

to chyba już wszystko

Wiktul

Demon
15146 Demonolog
Napisano: 20 marca 2010, 23:27 · #4
0
Zamieć i ostatni czar z błyskawic (ang. "Tempest"), jeśli uprzednio włączyłeś sobie "Potężne czarowanie", czy jak to tam po polsku było I dodatkowo ten czar, którym tworzysz śluz, po którym ślizgają się przeciwnicy w połączeniu z Inferno daje bardzo elegancki napalm.

Lionel

Przywódca Rodu
9483 Wampir
Napisano: 21 marca 2010, 09:45 · #5
0
Ciekawy efekt ma Klątwa podatności połączona z wyssaniem życia. Niezłe obrażenia zadaje. No i oczywiście coś z mocy psychicznych: Miażdżące więzienie oraz Pole siłowe - zadaje obrażenia od ducha i jednocześnie przewraca innych zebranych.

Lutek

Przemieniony
13 Wampir
Napisano: 25 marca 2010, 13:26 · #6
0
zauważyłem że kiedy na przeciwnika działa efekt zamrożenia (na krótko zamienia się w bryłę lodu) np. czarem "uścisk zimy", a następnie użyjemy na takim wrogu umiejętności ogłuszenia... to automatycznie obiekt zostaje roztrzaskany i przeciwnik umiera
jednak chyba nie wszystkie skille tak działają... a i takiego efektu możemy użyć tylko na słabszych przeciwnikach.

Iluvatar

Zabójca
412 Zabójca
Napisano: 27 marca 2010, 16:35 · #7
0

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lutek dnia czwartek, 25 marca 2010, 13:26 napisał

zauważyłem że kiedy na przeciwnika działa efekt zamrożenia (na krótko zamienia się w bryłę lodu) np. czarem "uścisk zimy", a następnie użyjemy na takim wrogu umiejętności ogłuszenia... to automatycznie obiekt zostaje roztrzaskany i przeciwnik umiera
jednak chyba nie wszystkie skille tak działają... a i takiego efektu możemy użyć tylko na słabszych przeciwnikach.

Zależy od przeciwnika, zwykle jak jest zamrożony to wystarczy walnąć kamienną pięścią, miażdżącym wiezieniem i tego typu spellami. Przeciwnik zostanie roztrzaskany, jednak na elity to nie działa (jak przeciwnik jest pomarańczowy, czasami także nie działa na "żółtych" przeciwników).

[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]

Gość_Gość*

Napisano: 10 kwietnia 2010, 09:16 · #8
0
zamiana w kamien potem kamienna piesc

brak

Przebudzony
47 Czarownik
Napisano: 15 kwietnia 2010, 22:22 · #9
0
A np takie które są jak glif paraliżu i odparcia ? (MASOWE RAŻENIE)

Gość_Daniel*

Napisano: 19 marca 2011, 12:58 · #10
0
Nie jest to jakaś imponująca kombinacja zaklęć i z pewnościa nie o to chodziło twórcom DAO w Kodeksie w zapisie "Kombinacje zaklęć", niemniej jednak sprawdzało się to u mnie w 100%. Przy walce w zamkniętych pomieszczeniach gdy za zamkniętymi drzwiami jest pełno wrogów, lub w korytarzu i chcemy zniwelować przewagę liczebną, stawiamy glif odepchnięcia w drzwiach, żeby nikt nie mógł wyjść i w pokoju/korytarzu rozpalamy ognisko czarem Morze ognia. Zawsze bawiło mnie patrzenie na desperackie próby opuszczenia pokoju przez wrogów, które kończyły się odepchnięciem z powrotem w ognisko polecam

Kombinacje zaklęć - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...