[DA1] Kombinacje zaklęć

siemka.
Jakie znacie kombinacje zaklęć bo ja wykryłem tylko 3 chmura pary roztrzaskanie i takie z 2 glifami paraliżu i odparcia.
więcej już nic nie da się. chyba że mam jakieś problemy z myśleniem
Odpowiedz
Sen + Koszmar daje bardzo spory ubytek w hp oponenta i go obezwładnia.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia środa, 10 marca 2010, 19:17 napisał

Sen + Koszmar daje bardzo spory ubytek w hp oponenta i go obezwładnia.

bardzo pięknie. mamy już 4

[Dodano po 10 dniach]

to chyba już wszystko
Odpowiedz
Zamieć i ostatni czar z błyskawic (ang. "Tempest"), jeśli uprzednio włączyłeś sobie "Potężne czarowanie", czy jak to tam po polsku było I dodatkowo ten czar, którym tworzysz śluz, po którym ślizgają się przeciwnicy w połączeniu z Inferno daje bardzo elegancki napalm.
Odpowiedz
zauważyłem że kiedy na przeciwnika działa efekt zamrożenia (na krótko zamienia się w bryłę lodu) np. czarem "uścisk zimy", a następnie użyjemy na takim wrogu umiejętności ogłuszenia... to automatycznie obiekt zostaje roztrzaskany i przeciwnik umiera
jednak chyba nie wszystkie skille tak działają... a i takiego efektu możemy użyć tylko na słabszych przeciwnikach.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lutek dnia czwartek, 25 marca 2010, 13:26 napisał

zauważyłem że kiedy na przeciwnika działa efekt zamrożenia (na krótko zamienia się w bryłę lodu) np. czarem "uścisk zimy", a następnie użyjemy na takim wrogu umiejętności ogłuszenia... to automatycznie obiekt zostaje roztrzaskany i przeciwnik umiera
jednak chyba nie wszystkie skille tak działają... a i takiego efektu możemy użyć tylko na słabszych przeciwnikach.


Zależy od przeciwnika, zwykle jak jest zamrożony to wystarczy walnąć kamienną pięścią, miażdżącym wiezieniem i tego typu spellami. Przeciwnik zostanie roztrzaskany, jednak na elity to nie działa (jak przeciwnik jest pomarańczowy, czasami także nie działa na "żółtych" przeciwników).


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
zamiana w kamien potem kamienna piesc
Odpowiedz
A np takie które są jak glif paraliżu i odparcia ? (MASOWE RAŻENIE)
Odpowiedz
Nie jest to jakaś imponująca kombinacja zaklęć i z pewnościa nie o to chodziło twórcom DAO w Kodeksie w zapisie "Kombinacje zaklęć", niemniej jednak sprawdzało się to u mnie w 100%. Przy walce w zamkniętych pomieszczeniach gdy za zamkniętymi drzwiami jest pełno wrogów, lub w korytarzu i chcemy zniwelować przewagę liczebną, stawiamy glif odepchnięcia w drzwiach, żeby nikt nie mógł wyjść i w pokoju/korytarzu rozpalamy ognisko czarem Morze ognia. Zawsze bawiło mnie patrzenie na desperackie próby opuszczenia pokoju przez wrogów, które kończyły się odepchnięciem z powrotem w ognisko polecam
Odpowiedz
← Dragon Age

Kombinacje zaklęć - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...