[Mass Effect 2] Pancerze

Jak zdobyć ten z Inferno (jaki sklep) i co to preorder?
Odpowiedz
Preorder to zamówienie gry przed premierą.
Inferno Armor nie da się już zdobyć, chyba, że jakiś sklep sprzeda Ci razem z kodem. Właściwie wszystkie sklepy poza gram.pl dawały Inferno Armor przed premierą. Teraz będzie on dostępny w nowym płatnym DLC.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Mówili, że po aktywowaniu sieci Cerberusa będę mieć 1200 punktów BioWare, ale ich nie mam, a aktywowałem kod. O co chodzi?
Odpowiedz
Kto tak mówił i gdzie?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
BioWare tak napisało więc... to chyba prawda.
Odpowiedz
Chciałbym się dowiedzieć gdzie BioWare tak napisało, bo nic mi na ten temat nie wiadomo.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
eeee...1200 punktów, nikt o takim czymś nie wspominał....a co do pancerzy, w walce są przydatne ale mówiąc szczerze tylko Pancerz Krwawych Smoków jakoś wygląda.
Odpowiedz
Błagam pomocy!!!Od miesiąca się męczę i nadal nie wiem gdzie wpisać ten cholerny kod aktywacyjny z Dagon Age!!!Proszę o szybkom pomoc.
Odpowiedz
Zapomniałem że o "Pancerz Krwawych Smoków"mi chodziło sorry.
Odpowiedz
JA TAM MAM TYLKO "Odzyskaj kod"moze dlatego że dragon ake aktualizowałem.
Odpowiedz
juz sobie poradziłem to błąd storny.Jej człowieku bardzo ci dziękuje
Odpowiedz
Pancerz Dragona wygląda super, ale szkoda, że nie przyda się zbytnio żołnierzowi.
Odpowiedz
Inferno można zdobyć w Pakiecie Wyrównawczym za 160 BW Pojnts
Odpowiedz
Przepraszam - czy ktoś mógłby mi powiedzieć krok po kroku jak pobrać pancerz zbieraczy z pudełkowej edycji kolekcjonerskiej (PC)?

Bardzo dziękuję.
Odpowiedz
jak zdobyc pancerz terminusa??
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Arkady dnia czwartek, 23 grudnia 2010, 12:20 napisał

Przepraszam - czy ktoś mógłby mi powiedzieć krok po kroku jak pobrać pancerz zbieraczy z pudełkowej edycji kolekcjonerskiej (PC)?

Bardzo dziękuję.


Podejrzewam, że w pudełku znalazł się kod. Jeśli tak, to wchodzisz na http://social.bioware...edeem_code.php (musisz mieć tam swoje konto i się na nim zalogować). Wpisujesz kod na podanej stronie i w grze już będziesz miał ten pancerz.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik marqiu dnia niedziela, 16 stycznia 2011, 23:33 napisał

jak zdobyc pancerz terminusa??


Zdaje się, że ten pancerz był dostępnych tylko dla tych, co zamówili grę w preorderze.

Odpowiedz
a teraz nie da się go jakoś inaczej zdobyć???
Odpowiedz
Jedynie być może na jakiś aukcjach, albo podowiadywać się, czy ktoś ma nieużyty kod.

Odpowiedz
← Artykuły

[Mass Effect 2] Pancerze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...