[Mass Effect 2] Pancerze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Obserwator,
Jakoś nigdy nie brałem tychże pancerzy pod uwagę.Zwykle biegałem Shepardem lub Shepardową w zwykłym pancerzu ulepszonym w jakieś tam bajery.Zawsze udało mi się stworzyć genialny wygląd tego kombinezonu
Stwierdzam też, że przedstawione pancerze ładnie się prezentują
wiedzmin 22,
dla minie najlepszy to pancerz zbieraczy puźniej terminusa a dalej krwawych smoków





osiągami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość_Marqiu*,
Bardzo wielkie dzieki
Lily,
Nie wiem, zgadywałam, że może gdzieś na allegro czy innym ebay'u ktoś może sprzeda. Może.
Gość_Marqiu*,
dzięki, ale na jakich ałkcjach?
Lily,
Jedynie być może na jakiś aukcjach, albo podowiadywać się, czy ktoś ma nieużyty kod.
Gość_Marqiu*,
a teraz nie da się go jakoś inaczej zdobyć???
Lily,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Arkady dnia czwartek, 23 grudnia 2010, 12:20 napisał

Przepraszam - czy ktoś mógłby mi powiedzieć krok po kroku jak pobrać pancerz zbieraczy z pudełkowej edycji kolekcjonerskiej (PC)?

Bardzo dziękuję.


Podejrzewam, że w pudełku znalazł się kod. Jeśli tak, to wchodzisz na http://social.bioware...edeem_code.php (musisz mieć tam swoje konto i się na nim zalogować). Wpisujesz kod na podanej stronie i w grze już będziesz miał ten pancerz.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik marqiu dnia niedziela, 16 stycznia 2011, 23:33 napisał

jak zdobyc pancerz terminusa??


Zdaje się, że ten pancerz był dostępnych tylko dla tych, co zamówili grę w preorderze.
Gość_marqiu*,
jak zdobyc pancerz terminusa??
Gość_Arkady*,
Przepraszam - czy ktoś mógłby mi powiedzieć krok po kroku jak pobrać pancerz zbieraczy z pudełkowej edycji kolekcjonerskiej (PC)?

Bardzo dziękuję.
Gość_*,
Inferno można zdobyć w Pakiecie Wyrównawczym za 160 BW Pojnts
shiro995,
Pancerz Dragona wygląda super, ale szkoda, że nie przyda się zbytnio żołnierzowi.
Gość_*,
juz sobie poradziłem to błąd storny.Jej człowieku bardzo ci dziękuje
Gość_CZOP.15*,
JA TAM MAM TYLKO "Odzyskaj kod"moze dlatego że dragon ake aktualizowałem.
Gość_CZOP.15*,
Zapomniałem że o "Pancerz Krwawych Smoków"mi chodziło sorry.
Gość_CZOP.15*,
Błagam pomocy!!!Od miesiąca się męczę i nadal nie wiem gdzie wpisać ten cholerny kod aktywacyjny z Dagon Age!!!Proszę o szybkom pomoc.
Vakarian___,
eeee...1200 punktów, nikt o takim czymś nie wspominał....a co do pancerzy, w walce są przydatne ale mówiąc szczerze tylko Pancerz Krwawych Smoków jakoś wygląda.
eimyr,
Chciałbym się dowiedzieć gdzie BioWare tak napisało, bo nic mi na ten temat nie wiadomo.
Gość_*,
BioWare tak napisało więc... to chyba prawda.
Wczytywanie...