[MUZYKA] Linki godne polecenia

Trochę klasyki. Bez oficjalnego teledysku, bo ta wersja ma najlepszą jakość.

Wrong
Odpowiedz
Kurczę, Mortton, mógłbyś nie wrzucać samej klasyki? Bo się zdziwię, jak mi ktoś napisze, że nie słuchał "November Rain"

Ale, jako że Gunsów niemożebnie lubię, też zarzucę nimi. Postaram się mniej znaną piosenką - chociażby taką, który wychwala tanie wino, only 1.25$ za butelkę

Nightrain
Odpowiedz
Z cyklu OST

Nie wiem dlaczemu, ale słuchając tego kawałka podświadomie wtykam kabelek pod drzwi łazienki gdy idę się wykąpać.
Odpowiedz
No to ja polecę dwa niedokończone utwory, które powstały w pięknych czasach przełomu 1 i 2 klasy liceum.

Pierwszy to 'Vietnam'. Przede wszystkim o nim dużo mówiliśmy. Planowaliśmy zrobić klip przedstawiający wznoszące się helikoptery i tym podobne pierdoły. Oczywiście skończyło się tylko na gadaniu, a jedyne, co mieliśmy porządnie nagrane, to gitara rytmiczna + improwizowane solówki. Jakoś zabrakło zapału do montowania tego z resztą.

Drugi to nagranie z próby. Zostało wykonane jakimś parszywym laptopem ;p Utwór nosi tytuł 'Szczur' i jego tekst roboczy opowiadał o dniu, kiedy ćwiczyliśmy sobie w szkolnej piwnicy i jakiś brudny roznosiciel dżumy próbował do nas dołączyć. Niestety, jak to nagrywaliśmy, akurat wyładował się mikrofon. 'Szczur' odniósł wielki sukces na Wampiriadzie 2009 organizowanej w naszej szkole, potem pytano nas nawet jak się nazywał ten kawałek Michaela Jacksona, który coverowaliśmy (tu nieskromnie powiem, że to moja zasługa, bo w refrenie, od 2:08, ładnie imitowałem michaelowe 'łu-huuuuu').

Fajnie wtedy było.
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Linki godne polecenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...