[MUZYKA] Linki godne polecenia

No chyba po to ten temat jest, nie? ;p Jak matka puszcza Ci coś dzień w dzień to wszystko może stracić swój urok, Bajm też w ten sposób znienawidziłam.
Odpowiedz
Ty zawsze wiesz co mi w duszy gra i kiedy kryzys przed urodzinowy przechodzę <3
Odpowiedz
A ktoś tego nie słyszał? BTW. przypomniało mi się, jak w wieku 4 lat nałogowo słuchałem Nirvany
Odpowiedz
Każdy chyba ma w swoim życiu okres jarania się Nirvaną ;p Kultowy szlagier, chociaż nigdy nie zrozumiem, dlaczego najpopularniejszy nie został "You know you're right"

U2 - Sunday bloody sunday, od 3:40 jedna z moich ulubionych solówek.
Odpowiedz
Solówka jest spoko. Osobiście, gdybym miał wybierać moją ulubioną, wybrałbym tą z "Heartbreakera" (w sumie, to dziwnie to odmieniłem, zważywszy na to, że Heartbreaker to kobieta )

Your time is gonna come - uwielbiam tą piosenkę, nie tylko za melodię, ale też za ponadczasowy tekst

Schodząc z Zeppelinów - Wish you were here - wiem, znana piosenka, ale stawiam dychę, że nie każdy słyszał, a warto
Odpowiedz
Ostatnio dzieki kumplowi złapałem ostrą fazę na muzykę graną przez swojsko zowiącego się gościa - Johnny Cash. Z tej okazji pragnę się podzielić dwoma kawałkami które sobie puszczam na okrągło idąc/jadąc/grając co tam jeszcze...

Pierwszy, bo ubieram się ortodoksyjnie na czarno, nawet do garnituru noszę czarne koszule
Johnny Cash - Man In Black

Drugi utwór... Hmm... Bo tak
Johnny Cash - The Man Comes Around

Miłego słuchania(chociaż mam wątpliwości czy znajdzie się wiele osób, którym się to spodoba)
Odpowiedz
Skoro o Cashu mowa, to podłączę tutaj coś, co zapewne znasz słuchając tego pana

Johnny Cash - Hurt

Oraz oryginał powyższego utworu, moim zdaniem mimo wszystko lepszy, choć Cash nadał temu zupełnie inny wyraz.

Trent Reznor - Hurt
Odpowiedz
Z Beatlesów lubię Helter Skelter i ogólnie sporo innych, jak mam nastrój.

A wracając do Hurt od Pana Wiktula, to wiele osób uważa, że to Cash napisał tą piosenkę... I wiecie co, jak byłem metalem prawie 7 lat, i to takim ortodoksem zakutym w blache z kłakami długości pół metra, swetrze, glanach, itp., tak powiem, że dla mnie Cash to zagrał Hurt lepiej od Reznora czy tam Nailsów, czy kogokolwiek. Ale to moje zdanie osobiste i proszę się nie pluć, bo zabijam śmiechem.

A żeby wszystko spiąć ładną klamrą to na dobranoc dla misiaczków DJ Krush - Day's End poznałem muzykę tego pana dawno temu, i nawet bycie ortodoksyjnym metalem nie przeszkodziło mi jej słuchać, oczywiście w ukryciu, wiecie... koledzy by nie zrozumieli. Miłego słuchania
Odpowiedz
Pomyślałem, że podzielę się paroma kawałkami ktore chodzą za mną cały dzień. Coś czuję, że na tak zwanego "diskdżokeja" bym się w żadnym klubie nie załapał Za bardzo skaczę po różnych stylach.

Po pierwsze utwór Jest Dobrze śpiewany przez Andrzeja Grabowskiego(jak ktoś powie Ferdek, znajde, i wcisne spowrotem do gardła aż wyjdzie z drugiej strony trochę niżej).

Drugi kawałek, klimaty zupełnie inne, The Doors - Riders on the Storm(wiem, że znane, co z tego, dobre, nie było w tym temacie jeszcze... wogóle Doorsów 1 kawałek był, jakże tak można)

Trzeci, hmm, ostrzegam, że lekko wulgarnie, bo to NAS, znaczy się Nagły Atak Spawacza, z albumu Powrót Dżedaj - Rolf. Le mie parole. Naprawdę "lekko" wulgarne, nie jak inne kawałki NAS. Chyba jedyny polski rap, który kiedykolwiek trawiłem...

Czwarty utworek, znowu lecimy w inne rejony, bo tym razem to Fear Factory - Self Bias Resistor. Ileż to miłych wspomnień krąży po głowie, związanych z tym zespołem

I to by było na tyle. Niezły rozrzut... Cóż, róznych rzeczy słucham w ciągu dnia. Jedni piją kawę, ja podtrzymuję funkcje życiowe muzyką Miłego słuchania
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Linki godne polecenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...