[Neverwinter Nights 2] Neverwinter Nights 2 - solucja

Cholera, tyle razy zrobiłem już tę grę, a pierwszy raz mam, że w dolinie merdelain zniknął mi miecz z okruchów. Po prostu go nie ma w ekwipunku. A przecież już nie wczytam wcześniejszego save'a, bo wcześniej była dłuższa cut scenka. I nie mam teraz czym zabijać. Został mi jedynie ceremonialny miecz neverwinter
Odpowiedz
Bug na nielimitowane doświadczenie i złoto: w 2 rozdziale, w Czarnymstawie przy zadaniu "Moja zbuntowana siostra" (mała Kyla prosi o wyciągniecie starszej siotry Lisbet, która wpadła w podejrzane towarzystwo, z katakumb) drużyna zdobywa Dziennik Arvala, który można oddać Lordowi Nasherowi w zamian za 500 XP i 200 GP. Jeśli BG lub Neeshka wykradną go (test na Zręczne Palce) mogą go oddać ponownie i znowu zainkasować nagrodę (i tak w kółko). Patent działa przez cały 2 rozdział (tj. można z tego korzystać do momentu wejscia do siedziby Ammona Jerro).
Odpowiedz
Po raz kolejny wracam do tej gry i za każdym razem odkrywam coś nowego. Jest kilka błędów, które mam wrażenie powielam za każdym razem. Może mi coś podpowiecie
1. Ile razy bym nie wysyłała poprzez Kanę patroli na ziemie i drogi i tak cały czas wyświetla mi się w raporcie, że bezpieczeństwo wynosi mało lub bardzo mało
2. Zawsze dochodzę do momentu w odbudowie warowni, że Mistrz Veedlee mówi mi, że wyczerpał zapasy kamieniołomów. Mam wrażenie, że odkryte złoża, które zgłaszam Calindrze przydają się tylko do robienia pancerzy i broni dla Szarych Płaszczy. A skąd w tam razie wziąć surowiec na dokończenie murów warowni?
Odpowiedz
Hej może mieliście taki problem w misji z mistrzem złodziejstwa zdobyłem monetę okradłem kolekcjonera leldon się na mnie rzucił...tylko jak go juz prawie zabiłem to on stoi żywy i nic się z nim nie da zrobić. Jakieś pomysły bo mam 1 raz coś takiego ;/
Odpowiedz
Wczytaj wcześniejszy zapis.
Odpowiedz
Gra jest super mimo błędów
Odpowiedz
← Artykuły

[Neverwinter Nights 2] Neverwinter Nights 2 - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...