[Neverwinter Nights 2] Neverwinter Nights 2 - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_xxx*,
Gra jest super mimo błędów
Szakal,
Wczytaj wcześniejszy zapis.
Gość_Leldon*,
Hej może mieliście taki problem w misji z mistrzem złodziejstwa zdobyłem monetę okradłem kolekcjonera leldon się na mnie rzucił...tylko jak go juz prawie zabiłem to on stoi żywy i nic się z nim nie da zrobić. Jakieś pomysły bo mam 1 raz coś takiego ;/
Gość_Mira*,
Po raz kolejny wracam do tej gry i za każdym razem odkrywam coś nowego. Jest kilka błędów, które mam wrażenie powielam za każdym razem. Może mi coś podpowiecie
1. Ile razy bym nie wysyłała poprzez Kanę patroli na ziemie i drogi i tak cały czas wyświetla mi się w raporcie, że bezpieczeństwo wynosi mało lub bardzo mało
2. Zawsze dochodzę do momentu w odbudowie warowni, że Mistrz Veedlee mówi mi, że wyczerpał zapasy kamieniołomów. Mam wrażenie, że odkryte złoża, które zgłaszam Calindrze przydają się tylko do robienia pancerzy i broni dla Szarych Płaszczy. A skąd w tam razie wziąć surowiec na dokończenie murów warowni?
aniolbezskrzydel,
Bug na nielimitowane doświadczenie i złoto: w 2 rozdziale, w Czarnymstawie przy zadaniu "Moja zbuntowana siostra" (mała Kyla prosi o wyciągniecie starszej siotry Lisbet, która wpadła w podejrzane towarzystwo, z katakumb) drużyna zdobywa Dziennik Arvala, który można oddać Lordowi Nasherowi w zamian za 500 XP i 200 GP. Jeśli BG lub Neeshka wykradną go (test na Zręczne Palce) mogą go oddać ponownie i znowu zainkasować nagrodę (i tak w kółko). Patent działa przez cały 2 rozdział (tj. można z tego korzystać do momentu wejscia do siedziby Ammona Jerro).
Gość_Nesper*,
Cholera, tyle razy zrobiłem już tę grę, a pierwszy raz mam, że w dolinie merdelain zniknął mi miecz z okruchów. Po prostu go nie ma w ekwipunku. A przecież już nie wczytam wcześniejszego save'a, bo wcześniej była dłuższa cut scenka. I nie mam teraz czym zabijać. Został mi jedynie ceremonialny miecz neverwinter
Gość_Bishop*,
można było by stworzyć neverwinter nights 3 ta gra była epicka
Szakal,
A nie spotykamy go czasem w jaskiniach Gityanki, jakoś tak w połowie gry? Dawno grałem i mogę się mylić.
Tertit,
Pewnie trochę głupie pytanko, ale czy jest możliwość zabicia Gitjanki, który zabił na samym początku gry Amie? Nigdzie go nie mogę znaleźć.
NondiN,
@AstiN
Jak naciśniesz C, to na górze jest zakładka Zachowanie. Tam wybierasz, czy postać ma czarować w bitwie.
Jezid,
Chodzi o to by sami z siebie zaczęli rzucać czary podczas potyczki? Prawdopodobnie SI masz wyłączone. Pożałujesz jak włączysz
AtisiN,
Jak zrobić, by towarzysze w klasach czarujących zaczęli czarować? Nie mogę tego ogarnąć.
Kioto,
To prawda, czasem musiałem wczytywać jeden save kilka razy aż zaskoczyło Dziwne to trochę
Lusir,
@StaryLeh Czasem się tak dzieje, ze skrypt nie zaskakuje z niewiadomych przyczyn. Obawiam się, że musisz wczytać wcześniejszy stan gry i jeszcze raz wykonać quest.
StaryLeh,
Cześć, napotkałem pewien problem, a dokładniej przed siedzibą Ammona Jerro, mam te 3 ogniste serca, ale nie wiem jak ich użyć. Gdy klikam na te kadzielnice Shandra mi mówi, żeby szukać dalej wskazówek...
Gość_deff*,
Czy bez próby ataku mozna poznać czy wróg jest w stanie szału (amoku)?. Moment w którym wpada w szał można poznać po ikonce zaklęcia nad jego głową, ale czy wizualnie da się wychwycić moment kiedy szał mu mija?
Gość_dejf*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia piątek, 24 listopada 2017, 18:13 napisał

Nie, Grobnar nie jest potrzebny w Jaskiniach Githianki. Po zdobyciu twierdzy zagadaj do niego, powie ci o pomyśle uruchomienia golema i wskaże lokacje, które należy odwiedzieć, aby to zrobić. Tak to ten sam konstrukt i pojawi się w późniejszej części drugiego aktu.


Dziekuję pięknie
Mikeal,
Nie, Grobnar nie jest potrzebny w Jaskiniach Githianki. Po zdobyciu twierdzy zagadaj do niego, powie ci o pomyśle uruchomienia golema i wskaże lokacje, które należy odwiedzieć, aby to zrobić. Tak to ten sam konstrukt i pojawi się w późniejszej części drugiego aktu.
Gość_dejf*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia piątek, 24 listopada 2017, 12:40 napisał

Konstrukt da się uruchomić dopiero w połowie drugiego rozdziału
SPOILER
po zdobyciu twierdzy
.


Ale czy aby tego dokonać nalezy najpierw zabrać Grobnara na misję uwalniania Shandry czy mozna to robić bez Grobnara?
Czy konstrukt z jaskinń Gitjanki to ten sam konstrukt którego uruchamiamy w w połowie drugiego rozdziału i czy po misji uwalnienia Shandry można kostrukt z Jaskini Gith powinien być gdzies w moim arsenale czy pojawi się dopiero w późniejszej czesci aktu 2 kiedy bedzie możliwośc go uruchomic?
Mikeal,
Konstrukt da się uruchomić dopiero w połowie drugiego rozdziału
SPOILER
po zdobyciu twierdzy
.
Wczytywanie...