[Neverwinter Nights 2] Neverwinter Nights 2 - solucja

czy jest możliwość zabicia Gitjanki który zabił na samym początku gry Amie? Nigdzie go nie mogę znależć
Odpowiedz
spoko poradnik,genialnie zrobiony (pomimo że przeszedłem tą grę 3 razy nie wiedziałem o misji zagubionym kapłanem )
btw jak ciekawostkę można dopisać, że grając złodziejami po obronie magazynu jeżeli pogadamy z zarządcą będziemy mogli kupić od niego itemy (ma fajny rapier za 30k).ważne: tylko raz da się u niego kupować,więc warto zaopatrzyć się w gotówkę
Odpowiedz
tok, to githyanki łowca mieczy, którego można zabić w jaskini przy odbijaniu shandry. jednak i tak nie będzie z tego żadnego komunikatu - wiem o tym, że to ten, tylko z tego powodu że przy "zbadaj" wyraźnie pisało
Odpowiedz
Pomocy.Utknalem na po rozprawie.Wygralem ja,udalem sie do Światyni Tyra.Pogadalem z gosciem i uslyszalem ze zaraz sie zacznie rytual i nic.Nikt nie przychodzi,nic sie dzieje.Cos zrobilem nie tak? gdzies mam sie udac?
Odpowiedz
A idziesz sam na walke, czy kogos wystawiasz? Ja probowałam kilka razy z Khelgarem lub Casavirem i też nie działało. Dopiero, jak sama udałam się na walkę, to wszystko poszło ok.
Odpowiedz
znasz jakąś metodę włączenia toolset na Windowsie 7???
Odpowiedz
jak włączam toolset to po chwili pojawia się okno i pyta ,,Zamknij program", ,,Wyszukaj rozwiązanie w trybie online i zamknij program"
Odpowiedz
Dzięki ale nie pomogło dalej ten sam problem mam
Odpowiedz
Windowsa 7 mam z tydzień i z niego korzystam 3 dni, a nie korzystałem więcej bo nie miałem czasu i się pytam gdzie mogę sprawdzić kartę graficzną.
Odpowiedz
Prawy przycisk myszy na komputer -> po lewej stronie masz Menedżer urządzeń -> Karty graficzne


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
ATI Radeon HD 4800 Series wystarczy do Toolseta?
Odpowiedz
muszę cie zasmucić bo to też nie pomogło dalej mam ten sam problem
Odpowiedz
dzięki za pomoc i trud
Odpowiedz
← Artykuły

[Neverwinter Nights 2] Neverwinter Nights 2 - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...