[Neverwinter Nights 2] Neverwinter Nights 2 - solucja

kto wie jak zrobić by towarzysze w klasach czarujących zaczęli czarować??
Odpowiedz
wiesz jak naprawić konstrukta?
Odpowiedz
po naciśnięciu C (tam, gdzie awansujesz postać) jest na górze zakładka Zachowanie (ostatnia po prawej). Tam wybierasz, czy ma czarować w bitwie.
Odpowiedz
to ja od tego toolseta zapomniałem napisać te okienko zie zawiesza na napisie "Wczytywanie globalnych palet"
Odpowiedz
Witam, mam taki problem przed siedzibą Ammona Jerro, mianowicie mam te 3 ogniste serca, ale nie wiem jak ich użyć. Gdy klikam na te kadzielnice Shandra mi mówi, żeby szukać dalej wskazówek...
Odpowiedz
Mam nastepujacy problem, po zabiciu zeearie nie wypadaja z niej okrychy. tak ma byc czy bug?
Odpowiedz
w siedzibie ammona gdy otworze portale. to chce pomówić z blooden o prawdziwych imionach ale nie idzie kiedy klikam na nią to pisze "nie nudzę sie, możesz na razie odejść"??
Odpowiedz
Czy w niektórych miejscach w Dolinie Merdelain można bezpiecznie odpocząć? Jeśli tak to gdzie?
Odpowiedz
po walce z lupiezca cienia ktory zabil Calluma nie moge wrocic do mapy
Odpowiedz
Dziękuję za fantastyczną solucję.
Odpowiedz
Ilu NCP można przyłączyć do drużyny?
Odpowiedz
W pojedynku na lutnie (II Akt, amfiteatr) ostatnia 4-ta sekwencja jest błędna. Oto prawidłowa: 35345271725.
Ps. By wygrać pojedynek wystarczy dobrze zagrać wszystkie melodie i np. rozkazać Sand-owi zrobić zamieszanie
Odpowiedz
Ember i marcus idzie rozegrać rozmowę tak że nie straci sie 3 punktów u biszopa. "zostaniesz wynagrodzony po 10 kroć tylko trzym się mnie" lub ten styl
Odpowiedz
Witam! Wróciłem po wielu latach do tej gry, bo nigdy jej nie przeszedłem. I pojawił się problem w końcówce, a mianowicie w akcie III po powrocie do Zachodniego Portu, uporaniu się z cieniami, podchodzę do blizny i nic... Wie ktoś jak rozpocząć ten rytuał, kapłankę i Ammona mam ??
Odpowiedz
To wygląda na jakiś bug. Masz wcześniejsze sejvy? Reinstalacja gry może pomoże. Kiedyś tak miałam w drugim akcie wtedy znalazłam jakiś kod. Wtedy na polanie czuwania też nie pojawiała się cutscenka tylko czekałam i nic.
Szukałam wszędzie rozwiązania i w końcu musiałam się uciec do kodu: rs ga_journal ("20_squiring",21,1,0,0) i wtedy scenka się wyświetliła i mogłam grać dalej.
Odpowiedz
Też odświeżam sobie tytuł. Fajnie jest zagrać w coś takiego po latach Niestety trafiłam na bug który uniemożliwia skończenie gry.
Kiedy mówię Nevallowi, że warownia jest gotowa do walki z cieniami przenosi mnie do małego pokoju, w którym siedzi lord Nasher (zamiast do pokoju narad wojennych!).

Nie da się z nim porozmawiać i nie można wyjść bo drzwi są permanentnie zamknięte :O Jakaś masakra, jeszcze nigdy nie miałam czegoś takiego w tej grze. Ale znajdę rozwiązanie, zawsze jakoś sobie radziłam z błędami (i do końca już niewiele brakuje).
Odpowiedz
← Artykuły

[Neverwinter Nights 2] Neverwinter Nights 2 - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...