Recenzja książki pt. "Nekrofikcje"


Bardzo miło mi ogłosić, że dzisiejszego dnia na naszym portalu pojawił się kolejny artykuł. Dzięki uprzejmości wydawnictwa superNOWA, nasz redaktor, Tamc., mógł specjalnie dla Was zrecenzować najnowsze dzieło Pawła Ciećwierza, książkę pt. "Nekrofikcje". Jeśli jesteś ciekaw, jakie wrażenie zrobiła na nim lektura, przeczytaj recenzję. Serdecznie zachęcam!

okładka

Głównym bohaterem "Nekrofikcji" jest Paul Brighella, posiadający przeciętne umiejętności nekromanta do wynajęcia. Prócz sprzedawania narkotyków i obracania się w towarzystwie zmarłych, istnieje jeszcze jeden nieodłączny element jego życia – tarapaty. Śmiało można stwierdzić, że Brighella urodził się z talentem do wpadania w nie lub postanowił zostać zawodowym kolekcjonerem kłopotów. Albo i jedno, i drugie. Jego historia rozpoczyna się od obietnicy, jaką złożył potężnej wiedźmie, Małgorzacie. Pomimo mrocznego charakteru, Brighella decyduje się spełnić ostatnie życzenie swojej nauczycielki, nie mając bladego pojęcia, w jak wielki wir wydarzeń wpadnie...

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Lubisz pisać o sobie w trzeciej osobie? ;d
Odpowiedz
Taki zawód.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Nowości

Recenzja książki pt. "Nekrofikcje" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...