[The Elder Scrolls IV: Oblivion] The Elder Scrolls IV: Oblivion - solucja

mam pytanie w goldii Magów polecono mi pomoc w ekspedycji mam otwarzyć filar uzywając czarów czy ktoś wie jakich ??? Napewno ogień i mróz ale jeszcze jeden albo dwa .
Odpowiedz
nie wiem jak zamknąć bramę w bravil. nie umiem się dostać do wieży, ktoś wie jak???
Odpowiedz
Po wejściu do Raju Camorana pogadaj z pierwszą napotkaną nieśmiertelną osóbką. Wypytaj o wszystko. Następnie idź tak, jak Cię ścieżka prowadzi. W pewnym momencie natrafisz na Dremorę - nie zabijaj go, ale zgódź się wykonać dla niego zadanie uwolnienia jego podwładnego z jaskini (będzie ona zaznaczona na mapie). Gdy to zrobisz, wróć do Dremory, a on umożliwi Ci przejście do podziemnego kompleksu. Tam napotkasz elfa, który pragnie Ci pomóc w ucieczce (ale musisz mu wyjawić, że zamierzać zabić Mankara). Ukryje Cię on przed Dremorami. Ty zaś musisz dojść do końca jaskiń, skąd teleportujesz się przed pałac Camorana. Tam, po krótkiej rozmowie, dojdzie do walki. Jeśli go pokonasz, zostaniesz przeniesiony z powrotem do Świątyni Władcy Chmur.
Odpowiedz
bardzo mi to pomogło dzięki wielkie! Extra rzecz. Serdecznie pozdrawiam tego twórcę ;]]
Odpowiedz
"mam pytanie w goldii Magów polecono mi pomoc w ekspedycji mam otwarzyć filar uzywając czarów czy ktoś wie jakich ??? Napewno ogień i mróz ale jeszcze jeden albo dwa ."

Użyj czaru/zwoju na usuwanie magicki (zmniejszenie many)
potem na dodawanie magicki (podwyższenie many)
Odpowiedz
To najgorsza solucja w dziejach. Przedstawione są tu TYLKO I WYŁĄCZNIE główne questy. Gdzie są podgrupy typu: "Gilidia Magów" "Gildia Złodziei" "MHHHHOOOOOCZNE Bractwo" "Kompania Czarnolasu" "Gildia Wojowników" "Arena" (No tego raczej nie trzeba) "Gildia Czegotamjeszczenieopisałem". No i oczywiście zadania łatwo dostępne od ludzi (Dwie strony medalu, rozdzieleni przy narodzinach), a także te nieco cięższe do zdobycia, np. te z pogłosek (a tu nie mam przykładów, bo zapomniałem, było coś o duchu strażnika w Bravil chyba). Poza tym, z tego co wiem, ta gra się nigdy nie kończy (1.000.000 sidequestów + !!!), więc solucji nie zrobicie.
Odpowiedz
Niektórzy nie mają tych waszych nowoczesnych, polskich wersji...
Odpowiedz
Ja też mam pytanie, czy nie można było napisać tego wszystkiego w jednym poście?

Dlaczego są przedstawione tylko główne questy? Bo to solucja głównego wątku, proste! Nawet w nazwie tematu jest to napisane.

Gra się nie kończy, ale liczba misji pobocznych jest ograniczona. Po prostu po ukończeniu wątku głównego można biegać w nieskończoność, robiąc inne zadania.
Odpowiedz

Cytat

To najgorsza solucja w dziejach. Przedstawione są tu TYLKO I WYŁĄCZNIE główne questy. Gdzie są podgrupy typu: "Gilidia Magów" "Gildia Złodziei"


Chociażby tutaj panie krytyku:
http://gexe.pl/oblivi...ildia-Zlodziei

Zresztą Salem napisał co trzeba


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jeśli chodzi o wątek główny to gra jest krótka i monotonna właściwie tylko tyle: szkolenie, znalezienie "spadkobiercy", 4 artefakty, spacer po cesarskim mieście z Martinem.
Odpowiedz
Mam dość głupie pytanie, ale nie mam pojęcia jak rozpocząć rozmowę, tak jak np. z Jauffre
Proszę o szybką odpowiedź.
Odpowiedz
Natknałem sie na ruiny bodajze Lindai ,weszlem do srodka i doszlem na 2 poz lochow gdzie posiadaja drzwi dziwny zamek ,szczeliny w ksztalcie krzyza nie mozna ich otworzyc wytrychem czy czarem ,wyswietla sie komunikat ze nie wiadomo co z tym zrobic,wie ktos moze czy te drzwi sa do otwarcia,moze jakis klucz trzeba od npc jak np do Sancre Tor
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls IV: Oblivion] The Elder Scrolls IV: Oblivion - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...