paradoks

[Icewind Dale II] Icewind Dale II - solucja

Gość_YpsiLom*

Napisano: 12 maja 2018, 19:51 · #61
0
Siemka. Wróciłem do Doliny po latach. Żeby było szybciej to postanowiłem przejść grę z tym poradnikiem. Kiedyś już przeszedłem Dolinkę ale teraz chciałem przysiąść do serca furii. I tak sobie już powolutku walka po walce idę przez Targos to siekając gobliny, to robiąc zadania... Stwierdziłem że ta gra zaczyna się dopiero właśnie w trybie serce furii. Czysta przyjemność :-D Ale wciąż nie daje mi spokoju jedno podstawowe pytanie: o ciul chodzi z tymi kotami? ;-)

Jezid

Rycerz
5002 Rycerz
Napisano: 13 maja 2018, 13:47 · #62
0
Ciała kotów (a jeszcze lepiej retoryczne umiejętności) mogą ułatwić dyskusję. O ile dobrze pamiętam, to w Twierdzy Hordy, z jednym z goblińskich kapitanów. Ale da się go przekonać bez nich.
Poza tym, to zachęta do zbierania ciał, które mogą się później przydać (co najmniej) dwukrotnie (w Oku smoka i w Odciętej dłoni).

A co do Serca Furii, to nie zmieniłem zdania. Kilkanaście najtrudniejszych walk daje satysfakcję, reszta niespecjalnie. https://gexe.pl/icewin...nione-marzenie

YpsiLom

1
Napisano: 15 maja 2018, 18:51 · #63
0
Tak. Zakończyłem wyrzynać kompaniję z mostu nad Shaengarne i mam trochę inną taktykę. Otóż zamiast przywoływać potworka wabika używam do tego mojego barbarzyńcy przyspieszonego czym się da oraz swobodą ruchów. Wpada w stado wroga, czeka chwilę aż się zbiegną i otrzymuje strefę Otiluke'a. Potem obok stada spaceruje czarownica lamentując jak to ona potrafi. Czasem za pierwszym razem wszyscy padają. Czasem dwóch dobija palcem... Tak, dwa punkty w nekromancje. Zaczyna to być nudne ;-)

A tak przy okazji postanowiłem zaczynając na SF nową rozgrywkę usunąć dwie postacie które uznałem za nieudane a w zamian wstawiłem dwie nowe (1 poziom). Expa leci w cholere. W dokach za gobliny miałem 825 expa za sztukę. Cała drużyna leveluje dość szybko dzięki temu. Tylko tej dwójki trzeba trochę pilnować.

Jezid

Rycerz
5002 Rycerz
Napisano: 16 maja 2018, 18:44 · #64
0
Ale trochę dobrych walk jeszcze przed Tobą. A pomysł z dorzuceniem postaci niskiego poziomu przedni.

dunio1

667
Napisano: 16 maja 2018, 19:25 · #65
0
Czy tryb furii nie został stworzony przypadkiem dla postaci wysoko levelowych?

Jezid

Rycerz
5002 Rycerz
Napisano: 16 maja 2018, 19:37 · #66
0
Zdecydowanie tak , ale jeśli główny skład daje radę, to postać niskiego poziomu zwiększa ilość uzyskiwanego doświadczenia.

[Icewind Dale II] Icewind Dale II - solucja - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...