[Fallout] Fenomen Fallout

oj fallout to były czasy aż miło powspominać tego RPG
Odpowiedz
Seria Fallout to jedne z najfajiejszych gier, o jakich można marzyć. Są tecy, którzy je kochają, są tacy, którzy nienawidzą. Raczej nikt nie jest obojętny.
I dlaczego tylko wspominać, po zakończeniu F3 raz jeszcze przeszedłem 1 i 2. I co? No i powiem, że nawet ta prymitywna grafika ma swój pierwotny Pustkowiany klimat. A questz, tekstz i eastern eggs dalej wzmiataja.
JAk na razie Fallouty to czołówka w moim rankingu gire razem z Vampire Bloodlines, Jade Empire i Dragon Age.
Dla wszystkich wiernych wędrowców Pustkowi pozdrowienia z Kafejki Niespełnionych Marzeń.
Odpowiedz
Prawda jest taka że po tylu latach Fallout 1 i 2 nadal potrafią wessać gracza w swój świat na kilka godzin czego nie można powiedzieć o całej masie nowych produkcji spod znaku cRPG i pokrewnych.
Jak dla mnie to wlasnie fallouty oraz seria diablo to nadal najbardziej grywalne pozycje wszech czasów
pozdrawiam przybyszy z krypt i wędrowców przemierzających świat sanktuarium
Odpowiedz
Rozumiem, że można lubić Fallouta, ale czemu przy tym jechać po Baldurze? Ja lubię obie gry. Przecież to zupełnie inne gatunki fantastyki, nie ma co ich porównywać.
Odpowiedz
← Artykuły

[Fallout] Fenomen Fallout - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...