Odpowiedz

[Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark] NwN: Hordes of the Underdark - solucja

Atronel

6
Napisano: 21 marca 2019, 01:32 · #21
0
Ahm, czyli to tak w grze głupio zrobili.
No nie fajnie, nie fajnie.
Że nie dają skończyć wszystkiego jak należy, tylko ci przerywają bezczelnie w trakcie... ;/

Gość_MC24*

Napisano: 21 marca 2019, 22:34 · #22
0
Atronel nie raportuj co chwilę Wyroczni (jedynie oddaj lustro a potem je zabierz bo to daje exp.) i najpierw przejdź wszystkie lokacje. Broń ulepsz na początku. Po wykonaniu wszystkich misji idź do Wyroczni (najlepiej przez Strażnicę Żniwiarza) i zdaj wszystkie raporty na raz. Wtedy wychodząc od niej dopiero zaczepi Cię ten elf.

Atronel

6
Napisano: 22 marca 2019, 00:02 · #23
0
Ale właśnie ja w ogóle nie raportowałem wyroczni, bo na koniec chciałem, zgodnie z tym co tutaj jest napisane.
Nawet jak ominę tego elfa, to wyrocznia sama już do mnie podchodzi, że to czas na bitwę.
Bez raportowania, po ukończeniu danej lokacji, i wyjścia z niej, załączały się filmiki, jak ta piękna się wkurza, i po trzech lokacjach, wyruszyła, a mnie po czwartej automatycznie czy ten elf kapitan czy wyrocznia gna do bitwy. Doświadczenie, doświadczeniem, mi tam bardziej na fabularnych wyborach zależy
No cóż, już mi się kolejny raz nie chce powtarzać tego i tamtego, najwyżej inaczej pokombinuje, jak kiedyś mnie weźmie, by grę przejść jeszcze raz.
Choć, i tak uważam, że głupio zrobili, nie dając na spokojnie sobie tego skończyć, jak przy głównej kampanii.

Gość_MC24*

Napisano: 22 marca 2019, 09:12 · #24
0
Powroty do miasta tez się liczą jakbyś był u Wyroczni. Za drugim razem chodziłem tylko ulepszać broń do Rizolvira a i tak ten elf do mnie podbiegł wiec trza omijać miasto po wyjściu z niego. Wyrocznia nie podchodzi pierwsza przed zdaniem wszystkich raportów jeśli wejdziesz do niej poprzez strażnicę żniwiarza. Idąc przez miasto ten elf już biegnie zawsze.

[Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark] NwN: Hordes of the Underdark - solucja - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...