[Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark] NwN: Hordes of the Underdark - solucja

Ahm, czyli to tak w grze głupio zrobili.
No nie fajnie, nie fajnie.
Że nie dają skończyć wszystkiego jak należy, tylko ci przerywają bezczelnie w trakcie... ;/
Odpowiedz
Atronel nie raportuj co chwilę Wyroczni (jedynie oddaj lustro a potem je zabierz bo to daje exp.) i najpierw przejdź wszystkie lokacje. Broń ulepsz na początku. Po wykonaniu wszystkich misji idź do Wyroczni (najlepiej przez Strażnicę Żniwiarza) i zdaj wszystkie raporty na raz. Wtedy wychodząc od niej dopiero zaczepi Cię ten elf.
Odpowiedz
Ale właśnie ja w ogóle nie raportowałem wyroczni, bo na koniec chciałem, zgodnie z tym co tutaj jest napisane.
Nawet jak ominę tego elfa, to wyrocznia sama już do mnie podchodzi, że to czas na bitwę.
Bez raportowania, po ukończeniu danej lokacji, i wyjścia z niej, załączały się filmiki, jak ta piękna się wkurza, i po trzech lokacjach, wyruszyła, a mnie po czwartej automatycznie czy ten elf kapitan czy wyrocznia gna do bitwy. Doświadczenie, doświadczeniem, mi tam bardziej na fabularnych wyborach zależy
No cóż, już mi się kolejny raz nie chce powtarzać tego i tamtego, najwyżej inaczej pokombinuje, jak kiedyś mnie weźmie, by grę przejść jeszcze raz.
Choć, i tak uważam, że głupio zrobili, nie dając na spokojnie sobie tego skończyć, jak przy głównej kampanii.
Odpowiedz
Powroty do miasta tez się liczą jakbyś był u Wyroczni. Za drugim razem chodziłem tylko ulepszać broń do Rizolvira a i tak ten elf do mnie podbiegł wiec trza omijać miasto po wyjściu z niego. Wyrocznia nie podchodzi pierwsza przed zdaniem wszystkich raportów jeśli wejdziesz do niej poprzez strażnicę żniwiarza. Idąc przez miasto ten elf już biegnie zawsze.
Odpowiedz
Mnie zastanawia jakie warunki trzeba spełnić żeby Aribeth przed walką z Mefistem mnie pokochała. Za pierwszym razem (jak grałem) to opcja, że ją kocham mi się pokazała w dialogu. Za drugim już nie, a chyba zrobiłem wszystko identycznie jak za 1ym razem. Wkurzyło mnie to bo się zżyłem z tą cholerą i pokochałem ją naprawdę Jak powiedziała, że też mnie kocha w finale i że razem skopiemy tyłek diabłu to aż ciarki mi przeszły po plecach świetne to było
Odpowiedz
wie ktoś jak sprawić co trzeba zrobić żeby Nathyrra Zakochała sie w bohaterze ? Bo jak gram kobitą to Valen zawsze sie zakochuje Aribeth tak samo a nie moge tego zrobić z Nathyrrą pomoże ktoś ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_DraGoN* dnia piątek, 30 kwietnia 2021, 06:31 napisał

wie ktoś jak sprawić co trzeba zrobić żeby Nathyrra Zakochała sie w bohaterze ? Bo jak gram kobitą to Valen zawsze sie zakochuje Aribeth tak samo a nie moge tego zrobić z Nathyrrą pomoże ktoś ?


Masz wysoka charyzmę?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia piątek, 30 kwietnia 2021, 12:23 napisał



Masz wysoka charyzmę?

nie zazwczyaj w to nie ide a ile trzeba miec charyzmy ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_DraGoN* dnia piątek, 30 kwietnia 2021, 12:31 napisał


nie zazwczyaj w to nie ide a ile trzeba miec charyzmy ?


Nie ma wymogów co do minimalnego współczynnika, ale zawsze to pomagało w tego typu grach. Problemem może być też relacja z Aribeth jeśli grasz postacią z podstawki, bo może gra pamięta wybory z innych kampanii. Ważne jest, by szukać flirtu już w drugim akcie, jednak podobno ten romans czasem się buguje.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia piątek, 30 kwietnia 2021, 13:05 napisał



Nie ma wymogów co do minimalnego współczynnika, ale zawsze to pomagało w tego typu grach. Problemem może być też relacja z Aribeth jeśli grasz postacią z podstawki, bo może gra pamięta wybory z innych kampanii. Ważne jest, by szukać flirtu już w drugim akcie, jednak podobno ten romans czasem się buguje.


dzięki za rade nie tylko to sie buguje ale racja pozdrawiam
Odpowiedz
Ogólnie to utknąłem na czarnym slaadzie strażniku, a wojem nie bardzo mu krzywde robie
Odpowiedz
W 2021r. jeszcze ktoś gra w NWN? Na dodatek jeszcze w kampanię? Nie mogę jakoś w to uwierzyć. Przecież to podobno jest już "brzydkie, stare, nudne, niemodne itp."- Taką właśnie opinię przeczytałem od paru znajomych na Steam, kiedy szukali "dobrego RPGa", a ja w odpowiedzi zarekomendowałem moją ulubioną grę z dzieciństwa... ;/
Odpowiedz
Ceziu zaproponuj im tetrisa, tam się grafika nigdy nie starzeje :'D

A co do pytania - grają grają... zaś jeszcze częściej w Baldur's Gate (1 i 2) - jeszcze starsze i fabularnie jeszcze lepsze
Odpowiedz
@Ceziu
Też nie mogę uwierzyć . Dla mnie gameplay w tej grze i szczególnie jeszcze w tym dodatku jest nie do pokonania. Tyle godzin spędzonych i tyle buildów wypróbowanych . Co jakiś czas sobie ogrywam Hordy podmroku, tym razem gram barbarzyńcą i całkiem przyjemnie się gra. Ostatnio też ogrywam sobie moduły stworzone przez graczy i np. "A Harper's tale" też jest całkiem grywalne. Nie wspominając tu o takich klasykach jak "Dance with rogues" albo "Sanctum of the Archmage". All time classiciem zaś mogę uznać "Blackguard". Te moduły sprawiły że poczułem się jak za dobrych dawnych lat ogrywając Nigdyzimę .
Odpowiedz
Co za kretyn pisał ten poradnik? Ostatni strażnik niewielkie wyzwanie? No chyba coś komuś w głowie się pomieszało
Odpowiedz
Minusy za brak uzasadnienia, jak podejrzewam.
Odpowiedz
NAJLEPSZA GRA 2002 DODATKI ZARĄBISTE GRA ZARĄBISTA NIE MAM DO CZEGO SIĘ PRZYCZEPIĆ
Odpowiedz
← Artykuły

[Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark] NwN: Hordes of the Underdark - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...