[WFRP] [WFRP] Klasa Postaci

Jak sam temat mówi. Jakie są wasze ulubione Klasy Postaci w WH? Wiadomo jest tam ich bardzo dużo. Może ktoś uwielbia grać "Szczurołapem" a może "Służącym"a moze jeszcze kimś innym Napiszcie coś o swych ulubionych klasach i dlaczego je tak lubicie .
Odpowiedz
Czarodziejka Z kilku powodów ... reszta druzyny to mięśniacy - zero logicznego myslenia .. w drużynie potrzebny jest mag .. i dobrze mi to wychodzi ...
Odpowiedz
Oczywiście Zabójca 8)
a) bo ma zarąbiste umiejętności i strój ;-)
B) bo ma duuużo sztyletów
c) bo jest mroczny
d) bo dobrze idzie mi zabijanie
Odpowiedz
Zależnie od nastroju mag, lub złodziej czy skrytobójca- byle szalony, nieprzewidywalny, morderczy (ale inteligentny)
Odpowiedz
[i] no zgubek..brawo.. drugi bracisek mi rosnie :mrgreen: skrytobojca/assasyn lub mag lub laczone.. zalezy od nastroju i charakteru pszygody..
charakter koniecznie chaotyczny ( bom wszak chaotka w realu :mrgreen: ) .. moze byc neutralny lub zly..lub cos na granicy..w kazdym razie niepszewidywalnosc rzadzi :mrgreen:
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
Rycerzyk najemny
- Te, Ciołek! Znaczy chciałem żec Czcigodny, mężny rycerzu...
Odpowiedz
Powiem tylko Łowca Czarownic. Włóczy się taki po nocy i zabija potwory i wiedżmy.
Wojownik gigant z gigantycznym toporem obusiecznym.
Odpowiedz
Buehehe... A tu za nim, od tyłu ktoś im gardła podcina :mrgreen:
Skrytobójcy/assasyny rulez!! :mrgreen:
Odpowiedz
[i] fin no raczej ze ruuuuulezz.. ale hmm.. ty chcesz czarownico gardla podzynac czy lowcom takowych,bo z lekka zglupialam :mrgreen:
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
Najlepszą i najfajnieją i zarazem najklimatyczniejszą profesja jest łowca czarownic..
Odpowiedz
Popieram łowcę czarownic, ale nie od zabijania chaosu po laschtylko ścigania klutystów po wioskach, przesłuchań stosów. Taki obłąkany, zimny, podły skurwiel. do tego najlepiej były mag:D.
Odpowiedz
Ja tam Templarów lubię (Ulrykańskich), finezja młota kowalskiego ale za to klimat - skóry wilcze, pełne płyty, coś dwuręcznego w łapie i można wycinać wściekłe halflingi.
Za sto lat twoje prochy będa rozwiane po całym globie podczas gdy ja bedę napawał się jego urokami. Pamiętaj o tym za każdym razem gdy będziesz wyrywał kolejn± kartkę z kalendarza, która dla mnie jest zwykłym kawałkiem makulatury.
Odpowiedz
Paladyn/Lowca Zajdzie taki kolesia po nocy jeden celny strzal i wieza bez obrony:D
Odpowiedz
Samotny Drwal (kosmetyczny), Zwadźca ze względu na horowe i fajne rozwiązywanie poblemów, Magowie ciekawa i trudna ścieżka kariery.
Odpowiedz
Oczywiście Zabójca Bo fajnie się nim wycina wrogów

[font=\"Impact\"]Yes sir!![/font]


GM ma zawsze rację
Odpowiedz
Ja jeszcze za wiele nie grałem, ale od razu spodobała mi się profesja Łowcy Czarownic i Zabójcy.
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
Witch Hunter.

Najbardziej klimatyczna klasa w Warhammerze. W sumie ciekawe jest palenie jeśli perswazja nie skutkuje ;p
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
W WFRP 1st oraz 2nd lubię grać tymi postaciami, w które gram w generyczne fantasy osadzone w realiach epoki wczesnonowożytnej. Zwadźcy z rapierami i pistoletami, jeźdźcy z bronia palną (rajtarzy, rozbójnicy). Ewentualnie coś "generycznego średniowiecznego": łowcy, zwiadowcy. Szkoda tylko, że te pomysły mają potencjał na przygody mniej związane z "kanonem WFRP" (laniem po mordzie Chaosu wg młota i innego żelastwa), w tym wykorzystując Księstwa Graniczne.

Czasem najdzie mnie ochota na Kislevczyka (Kozak Kislevski) albo Szermierza Estalijskiego.
Odpowiedz
← Ogólnie

[WFRP] Klasa Postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...