[WFRP] Klasa Postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

von Mansfeld,
W WFRP 1st oraz 2nd lubię grać tymi postaciami, w które gram w generyczne fantasy osadzone w realiach epoki wczesnonowożytnej. Zwadźcy z rapierami i pistoletami, jeźdźcy z bronia palną (rajtarzy, rozbójnicy). Ewentualnie coś "generycznego średniowiecznego": łowcy, zwiadowcy. Szkoda tylko, że te pomysły mają potencjał na przygody mniej związane z "kanonem WFRP" (laniem po mordzie Chaosu wg młota i innego żelastwa), w tym wykorzystując Księstwa Graniczne.

Czasem najdzie mnie ochota na Kislevczyka (Kozak Kislevski) albo Szermierza Estalijskiego.
Machines,
zabójca, troli, demonów krasnoludy są pozbawione magii, ale zato jak z łapy tnie to reszta może się schować a dotego jeszcze wyposażenie jest cool
masz pyanie wal śmiało http://warhammer2.ubf...orum/index.php
Vitkacy,
Witch Hunter.

Najbardziej klimatyczna klasa w Warhammerze. W sumie ciekawe jest palenie jeśli perswazja nie skutkuje ;p
Massin,
Ja jeszcze za wiele nie grałem, ale od razu spodobała mi się profesja Łowcy Czarownic i Zabójcy.
Rughavera,
Oczywiście Zabójca Bo fajnie się nim wycina wrogów
Subeetej89,
Samotny Drwal (kosmetyczny), Zwadźca ze względu na horowe i fajne rozwiązywanie poblemów, Magowie ciekawa i trudna ścieżka kariery.
Gość_Rychu*,
Paladyn/Lowca Zajdzie taki kolesia po nocy jeden celny strzal i wieza bez obrony:D
Seturius,
Ja tam Templarów lubię (Ulrykańskich), finezja młota kowalskiego ale za to klimat - skóry wilcze, pełne płyty, coś dwuręcznego w łapie i można wycinać wściekłe halflingi.
Baka,
Popieram łowcę czarownic, ale nie od zabijania chaosu po laschtylko ścigania klutystów po wioskach, przesłuchań stosów. Taki obłąkany, zimny, podły skurwiel. do tego najlepiej były mag:D.
grahnar,
Najlepszą i najfajnieją i zarazem najklimatyczniejszą profesja jest łowca czarownic..
akati,
[i] fin no raczej ze ruuuuulezz.. ale hmm.. ty chcesz czarownico gardla podzynac czy lowcom takowych,bo z lekka zglupialam :mrgreen:
Finkregh,
Buehehe... A tu za nim, od tyłu ktoś im gardła podcina :mrgreen:
Skrytobójcy/assasyny rulez!! :mrgreen:
Norticus_Noctum,
Powiem tylko Łowca Czarownic. Włóczy się taki po nocy i zabija potwory i wiedżmy.
Wojownik gigant z gigantycznym toporem obusiecznym.
Ninja_Man,
Rycerzyk najemny
- Te, Ciołek! Znaczy chciałem żec Czcigodny, mężny rycerzu...
akati,
[i] no zgubek..brawo.. drugi bracisek mi rosnie :mrgreen: skrytobojca/assasyn lub mag lub laczone.. zalezy od nastroju i charakteru pszygody..
charakter koniecznie chaotyczny ( bom wszak chaotka w realu :mrgreen: ) .. moze byc neutralny lub zly..lub cos na granicy..w kazdym razie niepszewidywalnosc rzadzi :mrgreen:
Zgubiony,
Zależnie od nastroju mag, lub złodziej czy skrytobójca- byle szalony, nieprzewidywalny, morderczy (ale inteligentny)
Finkregh,
Oczywiście Zabójca 8)
a) bo ma zarąbiste umiejętności i strój ;-)
B) bo ma duuużo sztyletów
c) bo jest mroczny
d) bo dobrze idzie mi zabijanie
Lauranthalasa,
Czarodziejka Z kilku powodów ... reszta druzyny to mięśniacy - zero logicznego myslenia .. w drużynie potrzebny jest mag .. i dobrze mi to wychodzi ...
Lord_Patos,
Jak sam temat mówi. Jakie są wasze ulubione Klasy Postaci w WH? Wiadomo jest tam ich bardzo dużo. Może ktoś uwielbia grać "Szczurołapem" a może "Służącym"a moze jeszcze kimś innym Napiszcie coś o swych ulubionych klasach i dlaczego je tak lubicie .
Wczytywanie...