Sprawy organizjacyjne

Podkręcić akcję - owszem. Stoicie dosłownie o krok od akcji
Podkręcić tempo - to już od Was zależy, ja mogę odpisywać praktycznie codziennie (co zmieni się w roku szkolnym, ale mniejsza o to)

Mam cichą nadzieję, że jak już zacznie się coś dziać, zwiększy się ochota na odpisywanie
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
Blizny są w Łowcy, ale to trochę inne. Te tutaj to fajny pomysł, pozwoli trochę skonkretyzować postać, pod warunkiem, że się w ogóle pofatygujesz je przyznać
A te punkty obłędu to tam jak zwał ,tak zwał. Po prostu trzeba zwrócić uwagę na psychikę postaci, jak po oblewa testy na morale itd. i się zesra w gacie na widok wielgaśnego mutka, to raczej trauma tak trochę.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lenwe dnia pią, 21 sie 2009 - 22:22 napisał

Blizny są w Łowcy, ale to trochę inne. Te tutaj to fajny pomysł, pozwoli trochę skonkretyzować postać, pod warunkiem, że się w ogóle pofatygujesz je przyznać


Blizny są z "Łowcy Mutantów/Zabójcy Maszyn", dopiero potem się ukazały w "Łowcy". Po za tym całkowicie się różnią, bo tamte służą, żeby dopakować postać na samym początku.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lenwe dnia pią, 21 sie 2009 - 22:22 napisał

A te punkty obłędu to tam jak zwał ,tak zwał. Po prostu trzeba zwrócić uwagę na psychikę postaci, jak po oblewa testy na morale itd. i się zesra w gacie na widok wielgaśnego mutka, to raczej trauma tak trochę.


No i właśnie chodzi, żeby to było długo trwałe, a nie takie "pf" i już. Po za tym - szczegóły tych chorób mógłbym ustalać indywidualnie z graczami
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
← Sesja Neuro

Sprawy organizjacyjne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...