[GI] Trudne potwory

No właśnie ,jakie potwory były jednymi z trudniejszych , dla mnie cieniostwór , zębacze i brzytwy.
Odpowiedz
Dla mnie trolle stanowiły największy problem jak nie miałem zwoju pomniejszenia potwora a wybrałem się po składnik Ulu-Mulu. Silne też są brzytwy i węże błotne, a denerwują orki jak jest ich dużo.
Odpowiedz
Co do trola to się zgadzam , ale jak nie ma zwoju to najlepiej użyć na nim czaru ognisa burza , kilka razy i leży,.
A z potworów bardzo trudny jest jeszcze ognisty jaszczur.
Odpowiedz
troll i to raczej tyle , moze jeszcze lodowy golem jesli brak zaklęć na ogień
Odpowiedz
Ognisty jaszczur i trol (jeśli nie mamy czaru zmniejszenia). Zaraz po nich brzytwy.
Odpowiedz
Ognisty jaszczur - z reguły mnie zabijał kiedy ja tego nawet nie zauważyłem (nie radze atakować stadka)
Odpowiedz
ja na początku gru musiałem znaleśc cienia w jaskini gdzie były :angry: kretoszczury to był problem jak miałem 1-2 poziom ale B) tak wogule to brzytwy nawet szybkie
trolle mnie denerwuja jak ni mam odpowiedniej zbrojii miecza to <_< nawalam takiego trolla 5 minut ale nuda i trudne są nawet węże błotne płyne i gine i nic nie moge zrobić
Odpowiedz
Ogniste Jaszczury, sprwaiały poroblwemy nawet na dosyć wysokim poziomie
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
najtrudniejszym potworem jest demon lord moim zdaniem bo dość trudno go zabić jeeli nie posiadamy urizjela.
Odpowiedz
heh trolle są silne zaraz po nich są ogniste jaszczóry i oczywiście cieniostwory (może jak mamy wysoki poziom to nie ale bez wątpienia są grożne) demon lord no też i pełzacze świątynne
Odpowiedz
moim zdaniem najgroźniejsze potwory to golemy wszystkie demony i trolle
Odpowiedz
Dla mnie najtrudniejsze potwory w G1 (jak nie jest się magiem, bo magiem to one są proste do pokonania ) to Węże Błotne, Trolle, Apokaliptyczni Wojownicy (za dużo się najarali i potwory się z nich zrobiły ), cieniostwory, ogniste jaszczury i ci orkowi strażnicy ze Świątyni Śniącego.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
1 Zębacze/Brzytwy jak zatakują w grupie bez bardzo dobrej zbroi jesteś trup.
2 Orkowie (no chyba wiadomo dlaczego).
3 Szkielety magi jak cię zamrożą to praktycznie po tobie.
4 Ogary silne szybkie i robią bardzo dobrze uniki.
5 Fanatycy w VI rozdziale bez Uriziela ani rusz
6 Ludzie w Starym Obozie po teleportacji(Gomez,Arto,Blizna,Kruk).
Odpowiedz
dla mnie wojownicy tuż obok śniacego i Cor-Angar byli najtrudniejsi. Już stado orkół było łatwiejsze, a trol to łatwizna.
Odpowiedz

Użytkownik Strażnik dnia May 4 2005, 07:12 PM napisał

, a trol to łatwizna.

[post="31600"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



a czym grasz walką czy magią????
Odpowiedz
Walka, magia... Trolle były stosunkowo proste. Stadko orków również - taki mięsko armatnie. Demony... zależy jaką bronią...

Apokaliptyczni/Fanatyczni Wojownicy - ci byli trudni... Jak żeście ich załatwili, tych przy CorCalomie?
Odpowiedz
Ja grałem magią oj trudno było ale deszcze ognia i częściowo po sprawie jeszcze tylko pare zaklęc i po nich;. I tylko ten śniący..
Odpowiedz

Cytat

Apokaliptyczni/Fanatyczni Wojownicy - ci byli trudni... Jak żeście ich załatwili, tych przy CorCalomie?


Ja ich zabiłem falą śmierci Uriziela

Jeśli idzie o najtrudniejesze potwory to zdecydowanie wszelkie demony. Następnie golemy, ze względu na wymaganie odpowiedniego oręża, a reszta to w sumie już dość łatwo, jeśli się podejdzie do nich z odpowiednio wytrenowaną postacią, bo jeśli mówimy o początku gry to w sumie wszystkie silniejsze, bowiem ciężko je zabić (poza młodym kretoszczurem, etc.)
Odpowiedz
Akopalityczni wojownicy nie są tak strasznie trudni.
Odpowiedz
← Gothic

Trudne potwory - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...